ALPINE 9887r

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Gozdus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob gru 09, 2006 17:45
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

ALPINE 9887r

Post autor: Gozdus » ndz lut 01, 2009 18:10

Witam!

Mam takie pytanie czy ktokolwiek widział ktokolwiek wie gdzie znajde instrukcje po polsku tego radia?
No i drugie pytanko czy wiecie może gdzie w warszawie bądź okolicach wystroją to radio? Słyszałem że na radzymińskiej jest jakaś filia Alpine ale czytałem nie najlepsze komentarze użytkowników którzy byli na tym zabiegu w tym miejscu. Ewentualnie może ktoś ma ten mikrofon KTX-100EQ i jest w stanie mi to radio wystroić? Jak trzeba to zapłace oczywiscie.



Awatar użytkownika
Mirekmiro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:24
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Mirekmiro » ndz lut 01, 2009 18:11




Awatar użytkownika
Gozdus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob gru 09, 2006 17:45
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Post autor: Gozdus » ndz lut 01, 2009 18:14

"Zwróć uwagę, że instrukcja jest dostępna w języku Angielski"



tomlie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wt cze 05, 2007 14:49
Lokalizacja: Śląsk

Re: ALPINE 9887r

Post autor: tomlie » pn lut 02, 2009 10:08

Gozdus pisze:Witam!
Ewentualnie może ktoś ma ten mikrofon KTX-100EQ i jest w stanie mi to radio wystroić? Jak trzeba to zapłace oczywiscie.
Strojenie 9887 z KTX-em wymaga pewnego doświadczenia. Po pierwszym strojeniu w zakładzie CA byłem bardzo niezadowolony. Potem bawiłem się KTXem kilka miesięcy aby ostatecznie pozostać przy ustawieniach ręcznych. KTX pomógł mi jednak znacząco w zestrojeniu systemu.

Więcej o KTX i Imprint


Tomek
[url=http://golf.ppuatom.com/]Golf "Roman"[/url]

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pn lut 02, 2009 16:40

Gozdus pisze:"Zwróć uwagę, że instrukcja jest dostępna w języku Angielski"
ja szukałem do swojego 9855r i też tylko angielski, ale jest wyjście wchodzi TU i tłumaczysz tą część która Cie interesuje.

Pozdro :pub:



Awatar użytkownika
Gozdus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob gru 09, 2006 17:45
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: ALPINE 9887r

Post autor: Gozdus » pn lut 02, 2009 21:11

tomlie pisze:
Gozdus pisze:Witam!
Ewentualnie może ktoś ma ten mikrofon KTX-100EQ i jest w stanie mi to radio wystroić? Jak trzeba to zapłace oczywiscie.
Strojenie 9887 z KTX-em wymaga pewnego doświadczenia. Po pierwszym strojeniu w zakładzie CA byłem bardzo niezadowolony. Potem bawiłem się KTXem kilka miesięcy aby ostatecznie pozostać przy ustawieniach ręcznych. KTX pomógł mi jednak znacząco w zestrojeniu systemu.

Więcej o KTX i Imprint
Widzisz problem w tym ze nie mam ani doswiadczenia ani KTX-a więc wolałbym żeby zrobiła to osobą która się na tym zna... Z drugiej strony bardzo chętnie bym się tym pobawił ale nie widzi mi się wywalić 600zł po to żeby raz wystroić radio bo raczej nie będe zmieniał za często głośników myśle że strojenie odbędzie się na docelowych głośnikach więc następne by było dopiero przy zmianie wozu. Spokojnie mogę wywalić 150zł na strojenie w profesjonalnym zakładzie tylko żeby ten zakład zrobił to profesjonalnie a nie tak jak niektórym kolegą którzy wyjeżdżali z takiego miejsca z niezadowoloną miną....
Może ktoś słyszał coś o jakimś zakładzie który się tym zajmuje i robi to dość dobrze w okolicy Warszawy?

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Mirekmiro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:24
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Mirekmiro » wt lut 03, 2009 19:43

zapytaj tu o instrukcje

http://allegro.pl/item539138189_instruk ... ginal.html



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości