[mk4] do czego przykrecic wzmaka w bagazniku

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Despero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz sie 03, 2008 19:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

[mk4] do czego przykrecic wzmaka w bagazniku

Post autor: Despero » wt sty 27, 2009 21:43

Witajcie,
tak ogladam sobie bagaznik i w sumie nie wiem do czego najlpeiej przykrecic wzmaka zeby mi nie latal w bagazniku, najpierw padlo do tylnych siedzen ale nie wiem czy to dobry pomysl. a wzmak jest taki http://www.hifi-music.de/shop/bilder/pr ... 1062_1.jpg bede wdzieczny za podpowiedzi, pozdrawiam



Awatar użytkownika
scuzzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr mar 15, 2006 15:16
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: scuzzy » wt sty 27, 2009 22:35

Pod wykładzinę bagażnika możesz wyciętą na wymiar płytę drewnianą (HDF, MDF) włożyć, na nią położysz wykładzinę i do niej przykręć wzmacniacz. Ablo wyjmij wykładzinę, wytnij płytę, obij ją materiałem a wykładzinę odłóż w kąt ;) Swojego czasu miałem tak u siebie zrobione i było w porządku.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » wt sty 27, 2009 23:34

Tu masz trochę zdjęć:
http://www.audiocar.pl/extras/galeria/golf-4-2/golf.htm

Tak jak pisał scuzzy możesz dać pod wykładzinę płytę mdf, ale wzmacniacz będzie wtedy na wierzchu, a jak dla mnie to trochę niepraktyczne przy przewozie czegoś.
Dlatego dałbym płytę na dno bagażnika i podwyższył tak jak w tym linku, który podałem.
Na wierzch druga płyta zakrywająca całość i wszystko ładnie obić/okleić wykładzinką i wygląda cacy :-)

[ Dodano: 27 Sty 2009 22:39 ]
Tu jeszcze masz trochę fot:
http://www.mp3car.com/vbulletin/show-of ... stall.html


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
D1_PITER
Forum Master
Forum Master
Posty: 1411
Rejestracja: wt paź 28, 2008 18:13
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: D1_PITER » śr sty 28, 2009 00:19

Fajny wzmacniacz :food:

Nie widzę przeszkód dla których miałbyś nie przykręcić go do oparcia kanapy :chytry:

Jeśli jest to prosta instalacja - do oparcia.

Jeśli rozbudowany system - posłuchaj się kolegów i podnoś podłogę :pub:


Obrazek

Awatar użytkownika
scuzzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr mar 15, 2006 15:16
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: scuzzy » śr sty 28, 2009 00:23

To zależy co w bagażniku wozisz. Jeśli często używasz bagażnika to najlepiej będzie podwójną podłogę zrobić tak jak Kamel napisal. Ale wiadomo że wtedy bagażnik będzie płytszy, po za tym wypadaloby jakieś chlodzenie zamontować, wentylatory np. Jeden który wciąga powietrze spod podlogi a drugi który wyciąga co by jakąś cyrkulację powietrza wzmakowi zapewnić



Awatar użytkownika
Despero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz sie 03, 2008 19:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Despero » śr sty 28, 2009 13:19

w bagzniku woze skrzynie i kable :) nie tak na powaznie to bardzo rzadko cokolwiek. I tak wlasnie myslalem do siedzen ale powstal problem typu, co jest za tapicerka tylnych siedzen ? blacha jak rozumiem :)

[ Dodano: 28 Sty 2009 12:22 ]
a i jeszcze jedno mysle jak zrobic, poniewaz skrzynia zajmuje bagaznik na tyle ze nie moge podniesc oslony kola zapasowego. Wiem ze to sie rzadko zdarza zeby wyjmowac to kolo,ale tak se mysle ze bede musial wozic ze soba klucze zeby odkrecic kondesator z kabli plus i minus , a kondzior to skryzni jest przykrecony. Jest jakis zloty srodek na to ? jakas szybko zlaczka :)

[ Dodano: 28 Sty 2009 12:25 ]
kliknolem na ten link i petarda pomysl. Tyle ze ja bede musial to inaczej zrobic, bo wysokosc skrzyni nie pozwala mi podniesc zabudowy wiecej niz 1 cm :) albo bedzie polowa zabudowana , ale pomysl jest. Teraz realizacja :) hehe, albo zostaja fotele

[ Dodano: 28 Sty 2009 12:34 ]
a system prosty. :) tylko jak go przykrecic ? w sensie wybrac miejsce ktore mi sie podoba , wietrara, sruby i wkrecamy ? czy musze na cos uwazac zeby czegos nie uszkodzic:)



Awatar użytkownika
kacpersky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 745
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 12:54
Lokalizacja: Koszalin/Manowo
Kontakt:

Post autor: kacpersky » sob sty 31, 2009 22:52

Despero pisze:co jest za tapicerka tylnych siedzen ? blacha jak rozumiem :)
no blacha panie blacha. przewiercasz ja cienkim wiertelkiem i pozniej przykrecasz wzm do oparcia. ja tak zrobilem. wkrety nie wbijaja sie pasazerom w plecy wiec jest ok :helm:
sub mam luzem wrzucony do bagaznika ale nie lata i nie ma strachu ze uszkodzi w jakis sposob wzm. :bigok:

[ Dodano: 31 Sty 2009 21:54 ]
Despero pisze:jakas szybko zlaczka :)
no kolego idz do najblizszego sklepu elektronicznego i zapytaj o cos takiego ( jak dobrze wytlumaczysz to beda wiedziec o co ci chodzi), pelno tam takich rzeczy, najlepiej napisz do kkkubka on pracuje w takim sklepie :)


Obrazek
Sprzedam Grill do VW Bory bez znaczka, pomalowany na czarno 50 zł

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości