CD/mp3

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

rafalbenek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr lis 16, 2005 17:39
Lokalizacja: Ełk

CD/mp3

Post autor: rafalbenek123 » wt lis 29, 2005 15:57

co myslicie o takich markach jak ---> BOSCHMAN lub tej to wogle nie znam DALCO bardzej chodzi mi o te DALKO??



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » wt lis 29, 2005 16:34

Kup Sobie używkę ale markowe radio. Dłużej posłuży i lepiej będzie grało. Szkoda kasy na jakieś tanie radia tym bardziej na CD/MP3


Obrazek

Awatar użytkownika
Misza
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 524
Rejestracja: pt gru 17, 2004 11:51
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Misza » wt lis 29, 2005 18:16

DALKO, było ostatnio w Biedronce, podobno panele padają.
Mój ojciec ma narazie 2 tyg. i jest OK ale popieram przedmówce, lepiej używkę firmową typu Alpine/Pioneer/Clarion


http://misza1982.digart.pl
www.fotomisza.yoyo.pl
moje wypociny :)

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt lis 29, 2005 23:47

Radyjka kupuj z firm Pioneer alpine clarion.


TUTENHAMON

blook

Post autor: blook » śr lis 30, 2005 00:05

Co do radyjek Dalco i Boschmann moge służyc pomoca ;) znam troche tych modeli :) handlowało sie tym :P i nadal sie handluje :P co do Boschmanna sa dość dobre radia :P jeśli chodzi o usterki, nie ma ich tak naprawde tak dużo :) wadą jest że czytają długo mp3 :( choć nie wszystkie ;) ile chcesz wydać na radio ?? Co do Dalco jest wiele produktów, których osobiście nie polecam. Napisz model jaki Cie interesuje to Ci powiem co to za badziew ;) a tak na marginesie, czasem lepiej kupić jakiś dobry radioodtwarzacz markowy.



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » śr lis 30, 2005 08:06

Ja bym jeszcze polecał BLAUPUNKTA ale tu już trzeba brać modele z górnych półek bo reszta to już nie są cuda.


Obrazek

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » śr lis 30, 2005 14:24

...przejrzyj proszę starsze posty :chytry: :chytry: :hmm: ... np. ten ... Naprawdę szkoda kasy :panna: . Mnie na przykład nie stać na taniochę :chytry: :kac: , porostu nie mam na tyle kasy, żeby wyrzucać ją w błoto :bajer: :bigok: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

blook

Post autor: blook » śr lis 30, 2005 14:56

jak juz ktoś wspominał sa rózne kategorie :P Boschmann i wiele innych to budżetówa :P Dalco, Firts i wiele innych jeszcze bardziej :P wada Dalco jest np że model 5750 i inne z tej samej serii jeśli bardzo sie sciśnie radio to płytek nie chce wypluwac :P



rafalbenek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr lis 16, 2005 17:39
Lokalizacja: Ełk

Post autor: rafalbenek123 » czw gru 01, 2005 14:37

dzeki chlopaki
kupilem ALPINE :hmm: jestem zadowolony
dzieki ze mi odradzilisci e tanie podrubki



zibi121
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt lip 12, 2005 23:03
Lokalizacja: Białystok

Post autor: zibi121 » wt gru 06, 2005 18:00

Witam,
Ja właśnie skuszony ceną zakupiłem miesiąc temu radio DENVER w Biedronce- 249 zeta. Wyglądało nawet dość efektownie- duży wyświetlacz DOT-Matrix. Miało weście na kartę SD i USB do podłączenia FlashDriva. Co z tego, po czterech dniach stanęło. Zablokowała się płyta w napędzie i musiałem je zwrócić razem z płytą. Na szczęście od ręki oddali mi kasę.
Powiedziałem, dość eksperymentów z Biedronkowymi radiami. Tanie mięso jedzą psy. Zakupiłem na Allegro nowego Pioneera DEH 4700 i jestem bardzo zadowolony. Dźwięk jest krystalicznie czysty, ogromne możliwości dopasowania jego chrakterystyki, zadnych przeskoków płyt nawet na białostockim bruku. Super. Udało mi się je kupić za 460 zł. Dlatego każdemu polecam kupno markowego sprzętu- Pioneer, Alpine, Clarion. Zadnych Firstów, Denverów itp. To zmarnowane pieniądze.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » wt gru 06, 2005 18:16

zibi121 pisze:(...)Tanie mięso jedzą psy.(..)Dlatego każdemu polecam kupno markowego sprzętu- Pioneer, Alpine, Clarion. Zadnych Firstów, Denverów itp. To zmarnowane pieniądze.(...)
...dokładnie :hmm: ... Tani sprzęt jest dla bogatych :panna: , bo biedniejszego nie stać żeby dwa razy płacić :chytry: :chytry: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
endrju
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: pt maja 27, 2005 14:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: endrju » czw gru 08, 2005 15:06

Ja tak samo jak zibi121 skusiłem się na radyjko co prawda firmy AEG (która robi dobry sprzęt AGD) ale wyglądało jak niektóre odtwarzacze micromaxx. Grało bardzo fajnie i fajnie wyglądało aż po dosłownie kilku dniach zaczęło się włączać EONTA-DX lub EONTA-LO ja sie już radyjko rozgrzało. Nawet jak się słuchało płyty też się włączało. No masakra było bo ta funkca w niewiadomy sposób blokowało wszystkie przyciski. No trzeba było się namęczyć naciskając przycisk TA żeby odblokować albo zdjąć panel i odczekać chwile. Strasznie dokuczliwe. W serwisie nie wiedzieli o co chodzi :) Jeden spec powiedział ze nawet nie bierze czegoś takiego do naprawy. Sprzedałem to radyjko informując oczywiście o wadzie.

Teraz kupiłem Pioneera DEH-4700MP i jestem zadowolony i jeszcze przy okazji mam 2 lata gwarancji u siebie w mieście. A kupiłem za 480 zl :)

Nie dajcie sie na tanie radia. Tylko firmówki.

Mój tata ma sony MP-40 i musze powiedzieć że hula już 2 lata i jest git. Gra podobnie jak mój pioneer bo sprawdzałem u siebie w aucie oba radia. Nie wiem o co tak się czepiacie do sony w innych tematach ale jak dla mnie jest spoko chociaż ich design nie zawsze przypada mi do gustu.


[b]VW Caravelle LONG 2,5 TDI ACV[/b] (2011-...)
[b]Audi A6 C4 Avant 2,5 TDI AEL 6-gear[/b] (2009-...)
[b]Audi 80 GTE[/b] (2006-2009)
[b]VW Golf mk2 1,3[/b] (2005-2006)
[img]http://republika.pl/a_glasgall/Allegro/AUDI.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości