Mam problem jaki wybrac sprzet???

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

RADI88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 23:02
Lokalizacja: Sztutowo
Kontakt:

Mam problem jaki wybrac sprzet???

Post autor: RADI88 » pt sty 02, 2009 17:12

Witam.Mam problem z wybraniem sprzetu jaki kupic,chce cos z ponizej i nie wiem ktory lepiej kupic,moze ktos doradzi?
http://www.allegro.pl/item520004613_jbl ... onusy.html
http://www.allegro.pl/item514004861_jbl ... sylka.html


Radziu

Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » pt sty 02, 2009 17:52

za ta kase jak dobrze poszukasz to kupisz dwa dobre suby, ja osobiscie "tego" bym nie kupil, np re audio 12s4 dobry przetwornik dp tego zrobisz sobie paczke i jeszcze na browca powinno zostac


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

RADI88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 23:02
Lokalizacja: Sztutowo
Kontakt:

Post autor: RADI88 » pt sty 02, 2009 18:30

felga83 pisze:za ta kase jak dobrze poszukasz to kupisz dwa dobre suby, ja osobiscie "tego" bym nie kupil, np re audio 12s4 dobry przetwornik dp tego zrobisz sobie paczke i jeszcze na browca powinno zostac
Wiesz moge kupic dwa suby za ta kase,ale byle jakie,a po co mi dwa byle jakie.Wole cos wybrac z tych dwoch i sie zastanawiam ktory lepszy.


Radziu

Awatar użytkownika
pies86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob sty 19, 2008 15:24
Lokalizacja: Wodzislaw Sl

Post autor: pies86 » pt sty 02, 2009 18:41

RADI88 pisze:Wiesz moge kupic dwa suby za ta kase,ale byle jakie,a po co mi dwa byle jakie.Wole cos wybrac z tych dwoch i sie zastanawiam ktory lepszy


oj te słowa są do podważenia



Awatar użytkownika
Demoniq
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 210
Rejestracja: czw paź 23, 2008 12:39
Lokalizacja: 3-miasto

Post autor: Demoniq » pt sty 02, 2009 18:51

pies86 pisze:oj te słowa są do podważenia
Dzizes to moze zamiast pisac posta, ktory absolutnie nic nie wnosi i w niczym nei pomaga, to napiszesz co innego proponujesz ?
Bo zauwazylem, ze wiele osob tutaj ma manie krytykowania ale zeby zaproponowac cos innego to juz gorzej.

Proponuje albo pisac cos sensownego (np. zaproponowac koledze jakis inny zestaw w takiej cenie i chociaz krotko uzasadnic czemu tak a nie inaczej) albo nie pisac w ogole.

I bez urazy prosze ;) Pozdro

[ Dodano: 02 Sty 2009 17:55 ]

RADI88:
Ja niestety na audio nie znam sie dobrze, wiec w kwestii technicznej Ci nei pomoge - tym bardziej, ze nie sluchalem ani jednego ani drugiego. Ale jak chcesz jeden z tych dwoch co podales to patrzac tylko i wylacznie na suche dane to wez ten drugi :) Tym bardziej, ze "kozacko" wyglada :D
A za taka cene i tak powinien rozsadnie grac...
Ostatnio zmieniony pt sty 02, 2009 19:07 przez Demoniq, łącznie zmieniany 1 raz.


The quality of the car depends on how good the driver manipulates it

RADI88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 23:02
Lokalizacja: Sztutowo
Kontakt:

Post autor: RADI88 » pt sty 02, 2009 18:59

Demoniq pisze:
pies86 pisze:oj te słowa są do podważenia
Dzizes to moze zamiast pisac posta, ktory absolutnie nic nie wnosi i w niczym nei pomaga, to napiszesz co innego proponujesz ?
Bo zauwazylem, ze wiele osob tutaj ma manie krytykowania ale zeby zaproponowac cos innego to juz gorzej.

Proponuje albo pisac cos sensownego (np. zaproponowac koledze jakis inny zestaw w takiej cenie i chociaz krotko uzasadnic czemu tak a nie inaczej) albo nie pisac w ogole.

I bez urazy prosze ;) Pozdro

[ Dodano: 02 Sty 2009 17:55 ]
RADI88:
Ja niestety na audio sie nie znam wiec w kwestii technicznej Ci nei pomoge. Ale jak chcesz jeden z tych dwoch co podales to wez ten drugi bo "kozacko" wyglada :D
A za taka cene i tak powinien rozsadnie grac...
wielkie dzieki to moze wezme ten drugi za wyglad :jezor: Powinien dobrze grac jak taka kasa:)

[ Dodano: 02 Sty 2009 18:04 ]
pies86 pisze:
RADI88 pisze:Wiesz moge kupic dwa suby za ta kase,ale byle jakie,a po co mi dwa byle jakie.Wole cos wybrac z tych dwoch i sie zastanawiam ktory lepszy


oj te słowa są do podważenia
Moze i sa,ale co kupisz za 350 zl za jednego suba...Cos bedzie gralo na bank,ale lepiej kupic jednego,a dobrego niz dwa :hmm:


Radziu

Awatar użytkownika
MediaX
Forum Master
Forum Master
Posty: 1199
Rejestracja: wt sty 09, 2007 19:06
Lokalizacja: Mońki

Post autor: MediaX » pt sty 02, 2009 19:49

Normalnie płakać przez was mi się chce...trwonicie kase w błoto a potem lament czemu to buczy...czemu u kolegi gra lepiej.....bo kupujecie :butthead: się nie słuchacie i tak kupujecie to co chcecie więc po co pytać.

RADI88,
Wiesz moge kupic dwa suby za ta kase,ale byle jakie
G***O prawda za tą kasę będziesz miał o niebo lepsze 2 suby.
Kolegafelga83, dobrze Ci radził RE bije w najniższej półce za 300zł nawet te dwa twoje JBL.
Domyślam się iż masz 800zł to za tą kase kupisz
http://www.essa.com.pl/oferta/index.php ... 7&pid=1640
I np te twoje JBL z linków to możesz se pod poduszkę włożyć :)


Nie lekceważ przeciwnika.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787][size=167]KSIEGA PRZYKAZAN CAR AUDIO[/size][/url]


[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d30de6adc141c0d4.html][img]http://images24.fotosik.pl/263/d30de6adc141c0d4med.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt sty 02, 2009 20:01

JBLa serii GTO ,GT sobie daruj (buczydła straszne)ale jeśli kupujesz suba tylko i wyłącznie aby robił zadymę w aucie , to seria P daje radę ... tylko skrzynka raczej BR i koniecznie do tego mocny i "dobry" wzmacniacz .

PS: jaki masz wzmacniacz?



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pt sty 02, 2009 20:05

bzdury piszecie!fajne suby wypasnie wygladaja.ale widzialem z diodami na obkolo glosnikow jeszcze,to byl bajer.800zl za cos takiego.kolega kupil chyba taki sam,gra super niewazne co bys puscil gra tak samo,jak automat.bum bum bum nawet jak chopina puscilem dla jaj.RADI88, poszukaj na forum troche o subach bylo.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pt sty 02, 2009 22:07

Fajnie.
Posty się posypały, a ja nawet nie wiem, jaki RADI88 ma wzmacniacz do napędzenia suba, co gra na przodzie i jakie są oczekiwania.
Chcesz żeby Ci ktokolwiek pomógł to sprecyzuj temat, bo wyleci.



RADI88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 23:02
Lokalizacja: Sztutowo
Kontakt:

Post autor: RADI88 » sob sty 03, 2009 01:08

Kubus20 pisze:Fajnie.
Posty się posypały, a ja nawet nie wiem, jaki RADI88 ma wzmacniacz do napędzenia suba, co gra na przodzie i jakie są oczekiwania.
Chcesz żeby Ci ktokolwiek pomógł to sprecyzuj temat, bo wyleci.
http://www.allegro.pl/item514642389_jbl ... aniej.html
Taki mam wzmacniacz,a glosnikow z przodu jeszcze nie mam,musze miec jakies bardzo dobre syki,ale za bardzo nie wiem jakie:/

[ Dodano: 03 Sty 2009 00:11 ]
powalla pisze:JBLa serii GTO ,GT sobie daruj (buczydła straszne)ale jeśli kupujesz suba tylko i wyłącznie aby robił zadymę w aucie , to seria P daje radę ... tylko skrzynka raczej BR i koniecznie do tego mocny i "dobry" wzmacniacz .

PS: jaki masz wzmacniacz?
To co bys radzil kupic do 800 zl???Chce zeby byl dobry bass.Lubie jak jest bass i slychac slowa w piosence,ale to mozna ustawic w radiu czy we wzmacniaczu jaki ma byc bass.

[ Dodano: 03 Sty 2009 00:14 ]
duber pisze:bzdury piszecie!fajne suby wypasnie wygladaja.ale widzialem z diodami na obkolo glosnikow jeszcze,to byl bajer.800zl za cos takiego.kolega kupil chyba taki sam,gra super niewazne co bys puscil gra tak samo,jak automat.bum bum bum nawet jak chopina puscilem dla jaj.RADI88, poszukaj na forum troche o subach bylo.
Nie wiadomo co kupic,jedni pisza tak,a drudzy tak...Najlepiej zebym zobaczyl jak u kogos takie cos gra.


Radziu

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » sob sty 03, 2009 01:22

RADI88 pisze:a glosnikow z przodu jeszcze nie mam,musze miec jakies bardzo dobre syki,ale za bardzo nie wiem jakie:/
To znaczy, że nie masz ich w ogóle, czy seria.
Bardzo piękne podejście do CA. Niestety bardzo częste.
Wydać 800zł na wzmacniacz do suba, drugie 800zł na suba, a z przodu zero dźwięku.
Ale jak chcesz suba to trudno.
Twój wzmacnaicz jest stabilny przy 2 omach więc trzeba to wykorzystać.
Konkretny sub na Twoje możliwości budżetowe: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php ... 7&pid=1476
Podpisuję się pod nim rękoma i nogami za wykop, mięso i szybkość.
Pozdro :pub:



RADI88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 23:02
Lokalizacja: Sztutowo
Kontakt:

Post autor: RADI88 » sob sty 03, 2009 10:52

Kubus20 pisze:
RADI88 pisze:a glosnikow z przodu jeszcze nie mam,musze miec jakies bardzo dobre syki,ale za bardzo nie wiem jakie:/
To znaczy, że nie masz ich w ogóle, czy seria.
Bardzo piękne podejście do CA. Niestety bardzo częste.
Wydać 800zł na wzmacniacz do suba, drugie 800zł na suba, a z przodu zero dźwięku.
Ale jak chcesz suba to trudno.
Twój wzmacnaicz jest stabilny przy 2 omach więc trzeba to wykorzystać.
Konkretny sub na Twoje możliwości budżetowe: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php ... 7&pid=1476
Podpisuję się pod nim rękoma i nogami za wykop, mięso i szybkość.
Pozdro :pub:
Kolego glosniki tez musze kupic,bo nie lubie jak gra tylko sam bass,musze.Glosnikow w ogole nie ma i musze jakies dobre kupic:)moze cos doradzisz?


Radziu

Awatar użytkownika
zorro89
GTI
GTI
Posty: 695
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:31
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: zorro89 » sob sty 03, 2009 11:24

RADI88, zacząć trzeba od przodu ;)


Był mk2 potem mk3 potem mk2 teraz mk4 :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 86 gości