Cos do 200-250zł na 3-4 kanały

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » pt lis 21, 2008 01:13

Dobrze żeś przeprosił , bo bym nie wybaczył.



Awatar użytkownika
Peteero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 10, 2008 20:55
Lokalizacja: Łochowo/k Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: Peteero » pt lis 21, 2008 10:32

dzięki chłopaki za taka aktywność. Szczególnie dla MediaX ale słuchaj większość opinie na temat produktów PEIYING. Wiem ze ta kasa nie jest zawrotna ale plany tez nie sa ambitne. To ma poprostu grac tak zebym mogl sobie posłuchac glosniej muzy nie tracac oczywiscie jakos super jakosci. Polo bedzie ze mna do wrzesnia a potem chce zmienic auto i co za tym idzie audio. Teraz to choci o to zeby cos kupic taniego zeby potem nie miec za duzo straty bo tego potem nikt nie bedzie chcial kupic, a co ja potem z tym zrobie. Zastanowie sie nad tym PEIYINGiem wczesniej tak myslałem własnie nad ta firma bo maja tanio ale nie mialem jeszcze z tym doczynienia. Dzieki jesli jeszcze cos macie np w kwestii głośników to tez dajcie



Awatar użytkownika
w0jta5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: sob kwie 28, 2007 13:01
Lokalizacja: Jelenia Góra (DJE)
Kontakt:

Post autor: w0jta5 » pt lis 21, 2008 11:13

Szukaj Magnata lub Philipsa.

Co do Peynga to ze wzmakami nie miałem do czynienia, ale radio i głośniki macałem i nie kupił bym tego. To są marne chińczyki...

Co do sprzętu to z auta przed sprzedażą można praktycznie wszystko wyciągnąć (radio, wzmacniacz, głośniki i kable) poza wygłuszeniem... jeżeli robiłeś / będziesz robił :P


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości