tanie do mk2 na przod - czy da rade?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

tanie do mk2 na przod - czy da rade?

Post autor: DmX_81 » pn lis 21, 2005 01:25

mam mk2 i fabryczne glosniczki z przodu - na desce rozdzielczej - kto ma mk2 to wie gdzie - wiec te glosniczki strasznie trzeszcza i sa fatalne - nie mamkasy wiec chcialem zapytac czy kupic cos takiego czy to kasa wyrzucona w bloto http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72899156
wiem ze powiecie zeby jak juz to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71553540 ale nie mam kasy :otepienie: ktos doradzi ( tam pasuja tylko 87 mm)



Awatar użytkownika
pilot mk2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 08, 2005 00:31
Lokalizacja: Wlkp
Kontakt:

Post autor: pilot mk2 » pn lis 21, 2005 01:54

A więc tak:
te głośniki moim zdaniem będą grały gorzej od tych, które maż aktualnie. (Chyba NOKIA tam wsadzała sprzęt) a jesli koniecznie chcesz cos kupic to z tańszych głośników proponuję zaopatrzyć sie w głośniki o większej średnicy, powiedzmy 13 lub 16,5 cm i włożyć je w drzwi. Zdecydowanie lepszy efekt.
Jednym słowem niestety jesli chcesz miec dobry odbiór w aucie, musisz liczyć się z większymi wydatkami.
Pozdrawiam!


PILOT MK2

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » pn lis 21, 2005 10:11

...ojjj :bajer: ... - na takie to bym nie wymienił, bo nie stać mnie na wyrzucanie kasy w błoto... :foch: ... :pub: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn lis 21, 2005 11:47

Ja uważam,że jeśli nie chcesz zmieniać nic poza tymi głośnikami w desce w swoim audio, to zmień je raczej na te głośniki Pyle'a,bo chyba będą lepsze. Takie głośniki napewno zagrają lepiej od fabrycznych- zużytych głośników.

Jeśli jednak w przyszłości planujesz zmiany w swoim audio,to nie wywalaj niepotrzebnie kasy tylko dozbieraj i zainstaluj poprawnie przedni system głośników w drzwiach. To naprawdę daje zadowalające efekty. PZDR



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » pn lis 21, 2005 12:17

dzieki za odp :pub: teraz tylko zostaje zbierac kase - a chodzilo mi o to ze te co mam to strasznie trzeszcza - troszke glosniej dam i kapa :/ i musze dawac glos bardziej na tyl i minimalnie na przod, wiec myslalem ze te nowe tanie troszke cos pograja - ale spoko - widze ze to kasa w bloto....wiec pomysle nad tymi w drzwiach - zdaje sie ze gdzies tu znajde opis jak najlepoeij to zrobic - ale jak macie pomysly to poprosze - w ktorym miejscu montowac, czy jakis panel na nie robic z drewna czy cos takiego.... pozdro



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn lis 21, 2005 13:06

KRÓTKO

czytaj FAQ Car Audio



powgreg
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: sob paź 02, 2004 10:48
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: powgreg » wt lis 22, 2005 15:46

DmX_81 pisze:dzieki za odp :pub: teraz tylko zostaje zbierac kase - a chodzilo mi o to ze te co mam to strasznie trzeszcza - troszke glosniej dam i kapa :/ i musze dawac glos bardziej na tyl i minimalnie na przod, wiec myslalem ze te nowe tanie troszke cos pograja - ale spoko - widze ze to kasa w bloto....wiec pomysle nad tymi w drzwiach - zdaje sie ze gdzies tu znajde opis jak najlepoeij to zrobic - ale jak macie pomysly to poprosze - w ktorym miejscu montowac, czy jakis panel na nie robic z drewna czy cos takiego.... pozdro
Tu masz opis jak zrobić prosty panel do mk2 http://www.powe.pl/golf.html



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt lis 22, 2005 16:36

nie pakuj sie w ten sprzęt dozbiera kasy i kup coś porządnego.


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości