pb 2xl 6c - jaki wzmacniacz ???

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

wróżka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw lip 31, 2008 00:06
Lokalizacja: szczecinek
Kontakt:

Post autor: wróżka » sob paź 11, 2008 20:41

nio tak napierałem na s-10 bo ogólnie jakoś pasował mi do tego przodu i mocą i wielkością obudowy............ myślałem że 20l to niewiele :helm: ale teraz mam gwożdzia bo tal naprawdę nie zależy mi jak już wcześniej pisałem na wielkim łomocie, właśnie częściej i tak pewnie będę cicho słuchał muzy niż na full, nie jara mnie też jakiś burzący budynki bas a to z racji tego jakiej muzyki słucham, chociaż jest nieodzowny oczywiście..............
muszę chyba jeszcze przetrawić sprawę bo juniorek już od dawna wydawał mi się dobrym sprzęcikiem, nie słyszałem złej opinii o tym wzmaku......... no i subik R.E.Audio, 175w i wielką zaletą jest dla mnie wielkość obudowy, 10-12l TYLKO !!!
A już myślałem że wiem czego chce............. :crazy:



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » sob paź 11, 2008 20:52

wróżka pisze:A już myślałem że wiem czego chce......
Wiesz ile razy ja tak myślałem jak kupiłem nowy klocek... no, a za jakiś tam czas(np. 3dni) zmieniała się koncepcja ... to jest choroba ... lekarza jednak nie ma na nią :)



Awatar użytkownika
bradley
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: czw paź 02, 2008 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Katowice

Post autor: bradley » sob paź 11, 2008 21:25

JL audio 300/4 + Intertechnik MDS08 i masz obudowe 20l w BR albo mniejsza w zamknietej.


VW Vento 1.9TDI 1Z++ :)
[i]Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0[/i]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości