Tylne mocowanie radia w golfie mkII i innych (gumowy bolec)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Tylne mocowanie radia w golfie mkII i innych (gumowy bolec)

Post autor: Lipek81 » pn paź 06, 2008 20:48

Witam.
Mam golfa mkII. A w nim radio - Grundig. Wewnątrz wnęki w której mocuje się radio jest otwór, w który wchodzi gumowy bolec, który znajduje się przy oryginalnym radiu. Dzięki temu radio sztywniej trzyma się deski i (mam nadzieję) - deska będzie mniej skrzypiała. Ponieważ mam nieoryginalne radio chciałbym dokupić taki bolec - wiem, że na bank go można dostać - kiedyś widziałem w Auto Świat jakieś porady, czy coś w tym stylu i była właśnie mowa o kupnie takiego bolca i możliwości nakręcenia go na śrubę, która często wystaje z tylnej ścianki radia. Problem w tym, że nigdzie nie mogę go dostać. Macie może jakeis namiary? Najlepiej trójmiasto, ewentualnie Koszalin, lub oczywiście internet.


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » śr paź 08, 2008 15:35

Bez żadnego problemu można taki bolec samemu dorobić, wystarczy śruba M6 ok 20mm długości, krążek gumy ok 10mm grubości i trochę inwencji twórczej.



Awatar użytkownika
Raadek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 654
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 10:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Raadek » czw paź 09, 2008 10:38

Lipek81 pisze:Problem w tym, że nigdzie nie mogę go dostać.
dostaniesz go w każdym zakładzie CA w którym montują radia w szczególności tym mniej profesjonalnym bo tam nie tracą czasu na montaż takich dupereli,szybka wrzutka i następny proszę :rotfl:
Ostatnio zmieniony czw paź 09, 2008 10:39 przez Raadek, łącznie zmieniany 1 raz.


Natural Sound

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości