Zablokowane radio ALPHA

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

rooboo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 15, 2005 11:38
Lokalizacja: Pilawa
Kontakt:

Zablokowane radio ALPHA

Post autor: rooboo » wt lis 15, 2005 12:30

Od niedawna zostałem szczęśliwym uzytkownikiem VW GOLF III podkreślam ze jest to muj pierwszy pojazd w zyciu ale niestety do pełni mojego szczęścia brak mi KODU do radia ALPHA z tego powodu jestem rozgoryczony i prosze o ewentualną pomoc znawców tematu lub o jakies wskazowki, słyszalem ze mozna je rozkodowac na podstawie nr. seryjnego ale nie wiem jak i czym to sie robi.
Jeszcze raz prosze o pomoc i o wyrozumiałość poniewaz jestem laikiem w tuch tematach
Pozdrawiam czytelnikow i czekam na odpowiedzi. DZIĘKUJE...



Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » wt lis 15, 2005 17:27

W punktach gdzie np. sciagaja sim-locki odkodowanie twojego radyjka kosztuje ok. 30zl.


[b]Sprzęt PowerBass, μ-Dimension, Stinger, GroundZero, Hertz, Phonocar i inne[/b]
[url=http://tuninginside.pl][img]http://img504.imageshack.us/img504/4482/bannermalypz9.gif[/img][/url]

rooboo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 15, 2005 11:38
Lokalizacja: Pilawa
Kontakt:

Post autor: rooboo » śr lis 16, 2005 09:52

Zgadza sie kolego krizzz ale dla mnie to zadna frajda iść do serwisu i zapłacic wolal bym zrobic to sam. Posiadam kompa oraz programator troche interesuje sie elektroniką mogę odczytac BIN epromu ale trzeba jeszcze wiedzieć gdzie kryje sie KOD
niestety nie znam szczeguowego opisu BIN-u moze poda mi ktos jakis przykład gdzie znajduje sie ten NIESZCZĘSNY KOD... Dziekuje za ewentualną pomoc i obiecuje podzielić sie doświadczeniami na forum.

[ Dodano: Czw Lis 17, 2005 14:01 ]
Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim ludziom za pomoc w rozkodowaniu radia za te liczne odpowiedzi maile i wskazowki ktore zaprowadzily mnie do (nie mam co tu wpisać) a moze powiem do czego mnie taka pomoc DOPROWADZILA albo lepiej nie... Jeszcze raz dziekuje wszystkim ale poradzilem sobie sam i radio DZIALA...!


++++++++ CB CH.19 ++++++++
PRESIDENT JACKSON

Julian

Post autor: Julian » pn gru 05, 2005 10:41

Witam! Też mam problem z takim radiem, ktore przestało działac po odłaczeniu ( do ładowania) akumulatora....Wiem jedynie że należy wykonać następującą operację: wcisnąć TP + TA, wpisać kod, wcisnać ponownie TP + TA.

NIE WIEM JAK WPISUJE SIĘ CYFRY KODU? MOŻE KTOŚ MI POMORZE?

POZDRAWIAM, MÓJ A-MAIJ. j.barlowski@op.pl



blook

Post autor: blook » pn gru 05, 2005 11:05

Julian, jak pamiętam to przyciska sie tyle razy klawisz jaka jest liczba (np jeśli 1 jest 7, to wciskasz 7 razy jedynke) albo przytrzymuje sie, niepamiętam teraz dokładnie

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości