Warto ???????

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » śr lis 09, 2005 18:12

Pimo pisze:A to zagra w miarę mocno ?

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=69857046
Witaj kolego widze że chyba kochasz bass tak jak ja chcesz wymiotu czyli olbrzymiego bum bum. Więc głosnik z seri TS W najlepiej 121 spl (pioneer) jest stosunkowo nie drogi i dotego boschmann szklak dwukanałowy 1800 watt. przy 1/8 głośności będziesz miał już dosyć później żeby podgłaszać lepiej wyjść z samochodu.


TUTENHAMON

wejlantf

Post autor: wejlantf » śr lis 09, 2005 20:46

wejlantf pisze:jasne człowieku, kupuj natychmiast!!!
myślałem, że załapiecie, że to była podpucha. Już tyle było o tym na forum, że klepanie w kółko tego samego nie ma sensu. Chociaż, jak to powiedział kiedyś ćwikła, zawsze można sobie posta nabić :mlotek:



Pimo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 19:51
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Post autor: Pimo » śr lis 09, 2005 23:24

Jaka podpucha ? Forum jest od tego aby się czegoś dowiedieć a na razie sądząc po woich wypowiedziach to ty sobie licznik nabijasz.

Nie znam sie wcale na głośnikach i wzmaczniaczach ani na car audio, chcę mieć po prostu ładny mocny głośny bass i żeby mi głośnik nie trzeszczał !!! To tyle.



wejlantf

Post autor: wejlantf » czw lis 10, 2005 10:58

Pimo pisze:ty sobie licznik nabijasz
dokładnie, grunt to jak najwięcej postów, a takie bzdurne, powielane n-razy tematy to dobra maszynka do nabijania postów



ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » czw lis 10, 2005 16:29

Zamiast sobie wytykać nabijanie postów (nie wiem jaka z tego korzyść ze ktoś ma ich duzo) skupmy sie nad sednem sprawy.
Pimo.
Twoja odpowiedz wskazuje jednożnacznie ze potrzebujesz dużego głosnika i wzmacniacza. I chyba w tym miejscu mie ma większego znaczenia jakiej firmy, byle by SPL był na maxymalnie wysokim poziomie.
To co znajdziesz na Allegro z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Nie trzeba się znać na caraudio by wiedzieć czego oczekiwać od brzmienia (już wcześniej pisałem ze może to być zejscie lub szybkość).
Skoro jest to dla Ciebie temat mniej ważny niż wykop to rzeczywiście nie ma się nad czym rozwodzić.
Kupuj, instaluj i ciesz się słuchaniem.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Snap
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 25, 2005 20:02
Lokalizacja: Karczew
Kontakt:

Post autor: Snap » czw lis 10, 2005 17:16

ditomek pisze:Zamiast sobie wytykać nabijanie postów (nie wiem jaka z tego korzyść ze ktoś ma ich duzo) skupmy sie nad sednem sprawy.
Pimo.
Twoja odpowiedz wskazuje jednożnacznie ze potrzebujesz dużego głosnika i wzmacniacza. I chyba w tym miejscu mie ma większego znaczenia jakiej firmy, byle by SPL był na maxymalnie wysokim poziomie.
To co znajdziesz na Allegro z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Nie trzeba się znać na caraudio by wiedzieć czego oczekiwać od brzmienia (już wcześniej pisałem ze może to być zejscie lub szybkość).
Skoro jest to dla Ciebie temat mniej ważny niż wykop to rzeczywiście nie ma się nad czym rozwodzić.
Kupuj, instaluj i ciesz się słuchaniem.
Pozdrawiam
Bardzo trafnie to ujołeś kolego :pub: Chyba nikt nie oczekuje od skrzyni za 369,00 zł ze zagra podobnie jak profesjonalne car audio za 3,000 4,000 zł i wiecej?

Według mnie za te pieniądze sie opłąca to kupić,głosniki BOSCHMANN-a naprawde nie grają najgorzej jak za te pieniądze,niewiem tylko czy ta skrzynia jest odpowiednia do głosnika...


Pozdrawiam.


:okej: :okej:

Pimo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 19:51
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Post autor: Pimo » czw lis 10, 2005 18:04

Dzięki chłopaki wybiorę to:

http://allegro.pl/show_item.php?item=70140082

i zapytam sprzedającego o wzmacniacz.

Jeszcze raz dzięki za pomoc w szczególności dla DITOMEK.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 51 gości