Płytkie basy

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

kazikb1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 20:07
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: kazikb1 » śr lut 09, 2005 10:32

Przepraszam ze nie uczeszczalem w temacie ale mialem problem z komputerem Wiec:
Samochod został sprowadzony z NIemiec I te głośniki to są magnaty (tak pisze przynajmniej chodź nie chce mi sie wierzyć w to ) ale nie pisze jaka jest ich moc... Wiec chyba problem tkwi w tym ze to są 25 W Mozecie mi powiedziec jakie glosniki kupic do samochodu (Wzmacniacz magnat) zeby basy byly lepiej niz dobre ??
Jak i gdzie najlepiej je zamontować ?? Pozdrawiam



ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » śr lut 09, 2005 12:53

Czy to tak cięzko znieśc z domu zwykłą kolumne i podłączyć pod ten wzmacniacz?
Wszystko się wyjaśni.



Bandites
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 19:02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post autor: Bandites » śr sie 27, 2008 22:20

tymian pisze:jak dla mnie to ty masz zle podpiete glosniki tzn jeden glosnik masz na odwrot: minus z plusem i plus z minusem. Membrany o malo nie wyskakuja, a ty nic nie slyszysz bo fazy wygluszaja sie nawzajem. Typowy objaw na odwrot podpietych glosnikow. Sprobuj w jednym glosniku kable podlaczyc na odwrot i powinno byc duzo lepiej, albo odlacz jeden glosnik i sprawdz czy jest bas. Bo z 25cm nawet slabej mocy powinienes cos basu uslyszec.
dokładnie tak jak "usunięty" kolega napisał
taki objaw sam miałem jakiś czas temu, i również mam głośniki 25cm wmontowane w tylnej półce, dźwięk basu był taki "pusty" a jak przełączyłem w jednym głośniku + na - to od razu milej się słuchało
mam co prawda samo radio Pioneer DEH-2900MP a głośniki z tyłu mają "napisane" 180W nie pamiętam firmy ale "łupią" jak dla mnie wystarczająco, co prawda nie mam już VW ale z tej samej stajni "0000" - Audi 80 B4 :)
ditomek pisze:Czy to tak cięzko znieść z domu zwykłą kolumnę i podłączyć pod ten wzmacniacz?
Wszystko się wyjaśni.
a jak przyniosłem kolumny z chatki 200W to grało mi bez wzmaka tak jakbym tubę miał w bagażniku i dodam iż też trzeba + z + podłączyć i - z - bo inaczej będzie pusty bas.

Pozdrówka dla Wszystkich
Ostatnio zmieniony śr sie 27, 2008 22:28 przez Bandites, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości