[DIY] VW Polo Fox kombi '90

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

TooMeeK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 21:59
Lokalizacja: okolice Wa-wy
Kontakt:

[DIY] VW Polo Fox kombi '90

Post autor: TooMeeK » sob sie 09, 2008 15:09

Witam,

Kupiłem radio JVC KD-G341. Ma ono wyprowadzenia w postaci kabelków, więc jak je zamontować to wiem (akurat przypomnę sobie zabawy z lutownicą ;) )

Natomiast mam problem, jeśli chodzi o głośniki. Fabryczne zamontowane są pod szybą, ale jest to średnica 10 cm i niezbyt duża głębokość. Sa oczywiście do wywalenia i tak.

W mojej Polówce brak jest jakichkolwiek innych miejsc na głośniki: nie mam miejsc w drzwiach (kieszeń zajmuje całą długość drzwi, brak otworu/mocowania na głośnik), nie mam półki nad bagażnikiem (tylko rozciągana narzuta).

Myślałem o takich opcjach:
- kolumna + 2 większe głośniki i do bagażnika, bo materiał nie będzie tłumić dźwięków, musiałbym ją zrobić sam + coś mniejszego pod szybę,
- wymiana boczków drzwi na takie z mocowaniem na głośniki i tu pytanie do Was: czy do mojego rocznika pasują obicia drzwi z innych roczników, a jeśli tak to z których?

Może coś doradzicie?


Podróże to jeden z ulubionych elementów mojego życia :)

Awatar użytkownika
mk1988
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 697
Rejestracja: sob cze 21, 2008 11:44
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

Post autor: mk1988 » sob sie 09, 2008 16:10

zdaje sie ze masz Polo 86c/2f proponuje ci zajrzec tutaj:

http://vwpolo-klub.pl/forum/index.php

na 100% ludzie ci doradza co gdzie i jak :)


byłe mk3 GT -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=478692&p=5810627#p5810627

Awatar użytkownika
jari_1984
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 15, 2008 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: jari_1984 » ndz sie 10, 2008 16:41

Ja z kolei polecam klub , któreko sam byłem członkiem : www.vwpolo-squad.pl
Pod tym adresem znajdziesz gotowe rozwiązanie, poza tym dowiesz się gdzie kupić specjalne panele do drzwi. Są też projekty z wymiarami do samodzielnego wykonania.

Boczki z innych roczników, jak i z 2f pasują, ale w żadnym Polo nie było standardowo mocowań głośników w drzwiach. Pozostale zakup paneli, co będzie najrozsądniejszym wyjściem dla jakości dżwięku
Ostatnio zmieniony ndz sie 10, 2008 16:45 przez jari_1984, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości