glosniki Boschmann w drzwiach

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

absalon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 16:08
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

glosniki Boschmann w drzwiach

Post autor: absalon » śr paź 26, 2005 16:06

Witam,wiem wiem ze sie juz smiejecie ale nie mam kasy na nic lepszego w tej chwili,bardzo prosze o rade jaki model Boschmanna bedzie dobry bo czytalem ze niektore sa nie najgorsze do drzwi o srednicy 16,5cm.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
TaOa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt sie 09, 2005 23:41
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: TaOa » śr paź 26, 2005 17:19

Moze daj sobie spokoj z B. i uzbieraj kasy na cos lepszego ?



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » śr paź 26, 2005 17:27

Nikt tu się nigdy nie śmiał z tego, że ktoś nie ma na cos kasy :chytry: :hmm: . Śmieszne jest jak ktoś nie czyta FAQ, pyta o rzeczy oczywiste i jeszcze ma pretensje, ze mu się zwraca uwagę :kac: :panna: . To, że masz inne wydatki nie jest zabawne :chytry: . Napisz ile masz tej gotówki :bajer: ...
BTW. Podzielam zdanie TaOa – napisz ile masz, zobaczymy ile Ci brakuje… Mi też się nie przelewa i właśnie dlatego nie stać mnie na tani szajs :panna: . Ktoś kto ma kasę, zawsze może kupić coś lepszego; ja jak w coś inwestuję to perspektywicznie :hmm: a nie „na teraz” :panna:


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

absalon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 16:08
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: glosniki Boschmann w drzwiach

Post autor: absalon » śr paź 26, 2005 17:40

absalon pisze:Witam,wiem wiem ze sie juz smiejecie ale nie mam kasy na nic lepszego w tej chwili,bardzo prosze o rade jaki model Boschmanna bedzie dobry bo czytalem ze niektore sa nie najgorsze do drzwi o srednicy 16,5cm.
Pozdrawiam
dzieki za tak szybkie odpowiedzi,ale mam tylko okolo 120zl,choc nie lubie prowizorki to jednak nie moge juz sluchac oryginalnych glosnikow w desce,pozdrawiam



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr paź 26, 2005 21:46

Dzis (siedzac w pracy :jezor:) troche przeszukiwalem forum pod katem marki Boschmann i nie jest tak zle, jak sie trafi na te lepsze modele. Jezeli chodzi o stosunek ceny/jakosci, to wychodzi calkiem niezle :chytry:

Ja sam sie zastanawialem (narazie teoretycznie bo na wydatki na audio jeszcze nie czas) nad Boschmannem i Hertzem bo roznica cenowa jest 2-3-4 krotna... Ale jak przyjdzie czas na audio, to bede liczyl kase i powazniej o tym myslal :helm:



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » czw paź 27, 2005 09:12

Witaj kolego akurat tak się składa że znam te markę od podszewki rzeczywiście niektóre modele są warte swoich pieniązków ale za 120 zł nic z tej marki nie kupisz. Obecnie polecam te głosniki http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=69680408 niestety szybko drożeją ale widzę że teraz cena znowu spadła.


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości