Carpower Power 4/400W

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Adamaleksander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn cze 09, 2008 23:46
Lokalizacja: Połzyn Zdrój
Kontakt:

Carpower Power 4/400W

Post autor: Adamaleksander » czw cze 19, 2008 00:02

Witam.
Czy wzmacniacz jak wyżej wystarczająco napedzi sub JBL GT5 1204BR oraz zestaw dwudrozny PowerBass L-6C bądz u -Dimension EL Comp 6. Wymieniam dwa zestawy ponieważ mam problem zarówno z wyborem wzmaka jak i wyborem głosników :grin: Nie mam pojęcia ktory lepszy a słyszałem, ze oba są dobre w tym przedziale cenowym.
Jesli się mylę, poprawcie :grin:
Piszcie pytajcie.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » czw cze 19, 2008 08:43

Adamaleksander pisze:Nie mam pojęcia ktory lepszy a słyszałem, ze oba są dobre w tym przedziale cenowym.
Grają zgoła inaczej .......różnice.........sam znajdziesz ,bo już było to opisywane .


Czy CP napędzi ten zestaw ..........pewnie tak ,bo mocy ma aż nad to ,tylko ............. skrzynia JBL .....to nie moje "klimaty" .



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » czw cze 19, 2008 09:42

O zestawach L6C i EL Comp 6 już było pisane dokładnie co i jak.
Jesli chodzi o skrzynkę JBL, to też co nieco było pisane, w tym na co porządniejszego w tej cenie ją zamienić.

Użyj opcji szukaj...
Co do Carpowera, to jeszcze zależy w jakich pieniądzach.



Adamaleksander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn cze 09, 2008 23:46
Lokalizacja: Połzyn Zdrój
Kontakt:

Post autor: Adamaleksander » czw cze 19, 2008 11:03

Co do Carpowera, to jeszcze zależy w jakich pieniądzach.[/quote]
650 zł to duzo?



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » czw cze 19, 2008 12:21

Adamaleksander pisze:650 zł to duzo?
No właśnie ,czy to dużo ..........za ok 800zł mozesz mieć Glowa 4075 ,czy też USampsa 800.4 ..........może niby na papierku mniej mocy .........ale w rzeczywistości jakby lepiej grają (kontrola nad subem ) ,ba i nawet nie wspominam o "jakości" dla przodu .

PS: używki mogą być? Tego suba już masz?Jakiej muzy słuchasz?



Adamaleksander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn cze 09, 2008 23:46
Lokalizacja: Połzyn Zdrój
Kontakt:

Post autor: Adamaleksander » czw cze 19, 2008 15:33

Te 650 to juz dla mnie bradzo dużo, chyba nie jestem aż tak nakrecony pod względem caraudio, zeby pakowac wszystkie pieniądze w sprzet.Natomiast zależy mi na jakosci dzwięku bo chyba własnie o to w tym chodzi.Muszę liczyc sie z tym, ze potrzebne będą jeszcze kable zasilające oraz kable sygnałowe a jak juz wiem tez kosztuja troszke.
Jakos nie jestem przekonany do używek. Kupując nówke mam gwarancje min 12miesiący.
Sub juz jest.Narazie niech zostanie moze niebawem go wymienie.NArazie wzmak i zestaw głosnikow.
Muzyka głownie dużo techno transu, troche h/h. Żaden jazz metal rock!!
Ostatnio zmieniony czw cze 19, 2008 15:37 przez Adamaleksander, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości