Golf IV jakie radio kupić ?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pt maja 16, 2008 09:44

xplo pisze:Aktualnie to już nie wiem co wybrać ponieważ to co mi wpada w oko to mówicie, że lipa. Nie wiem możliwe, że jesteście bardzo czuli na perfekcyjną jakość dźwięku. Raczej w wymienianie głośników nie mam zamiaru się bawić bynajmniej na razie.
Bo prawda jest taka, że kupujesz radio pod serię głośniki, a spuszczasz się nad tym jakbyś dobierał radio do instalacji na zawody Sound Off.

Pod serię kup takie radio jakie Ci się podoba wizualnie i funkcjami, bo każdy chce Ci dobrać najlepsze radio w danej cenie, a i tak nie ma to sensu, bo głośniki seria itd.

Więc kupuj najładniejsze i koniec tematu.



xplo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: śr maja 14, 2008 11:33
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: xplo » pt maja 16, 2008 10:37

No ok ale nie " spuszczam się ".



Krzyziu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Krzyziu » pt maja 16, 2008 19:31

poza tym wydaje mi się, jako laikowi, że faktycznie lepiej jest wybrać radio które spodoba Ci się wizualnie, będzie miało sterowanie subem i RCA tak na przyszłość, gdybyś chciał wrzucić jakiś subwoofer. A dlaczego? Bo widze,że proponujesz USB, a więc będziesz słuchał głównie mp3, a tu radio ma znaczenie, ale mniejsze, bo przecież większość zależy od tego, jaką mp3 ściągniesz, w jakiej jakości. I tu mój kenwood w porównaniu z kolegi Sony na serii różnił się....niczym :) to tak samo gra...a w dziale CAR AUDIO głównie znawcami są audiofile wyczuleni na każdą barwę...Oni mają inne wymagania i na pewno na radiu nie słuchają mp3, a przynajmniej nie na nich oceniają sprzęt.


mój golf [url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=194694[/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości