Fabryczne

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
serek3005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw lis 30, 2006 15:33
Lokalizacja: Nysa

Fabryczne

Post autor: serek3005 » pn kwie 21, 2008 10:23

Witam!!! czy warto kupic takie radio?? http://allegro.pl/item347637781_vw_radi ... _lupo.html

i czy nie bedzie problemu z montazem takiego radia??? poniewaz teraz mam radio+półeczka ale jak to sie wyciagnie to jest miejsce na 2 din :) przynajmniej tak mi sie wydaje!! ale zastanawia mnie jak potem zamontowac to radio??i czy wogóle takie radio dobrze gra??? moze ktos ma takie radio i podzieli sie opiniami??? z góry dzieki!!!



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pn kwie 21, 2008 10:46

Chodzi Ci o "jakość" czy "oryginalny wygląd" ? Jakie masz "sprzęty towarzyszące" ?



Awatar użytkownika
serek3005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw lis 30, 2006 15:33
Lokalizacja: Nysa

Post autor: serek3005 » pn kwie 21, 2008 10:54

teraz mam pioneera deh 6900IB wiec nie sadze ze te fabryczne dorówna w jakosci dzwieku do tego ale poprostu mam juz dosc ciaglego strachu ze mi wybija szybe i ukradna radio:/ w ciagu 3 miesiecy 2 razy podpierniczyli mi radio:( i zastanawiam sie nad fabrycznym czy bedzie to w miare gralo i czy bedzie sie to ladnie komponowalo z reszta chodzi mi o podswietlanie!!



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pn kwie 21, 2008 12:19

Wiesz co ja tam za Pionkami nie przepadam (a 6900 i pewne Punto zajęło mi 4 godziny ,bo szumiał :-) ) ale w porównaniu do "serii" ,to przepaść . Już wolałbym wyciągać tego Pionka codziennie i brać do domu niż słuchać oryginału ..........daj go może do schowka ....już przeżyłbym ten otwarty schowek podczas jazdy ......,a w kokpicie zostaw "dziurę" i jakieś "smętne" pourywane kabelki zwisające ....złodziej pomyśli ,że już go ktoś ubiegł :-) .

PS: to Twoje auto i zrobisz jak tam chcesz ........pamiętaj ,że oryginały też kradną



Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » pn kwie 21, 2008 13:45

Ten Pionek sprawia wrażenie/jest lepiej grający z prostego powodu .... ma po prostu mocniejsze końcówki mocy niż radio stock-owe VW. Reszta parametrów domniewam przemawia na korzyść także Pionka , ale czy w odsłuchu je bedzie czuć ... myśle że tylko przy wyłączonym silniku ;)


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
MediaX
Forum Master
Forum Master
Posty: 1199
Rejestracja: wt sty 09, 2007 19:06
Lokalizacja: Mońki

Post autor: MediaX » pn kwie 21, 2008 14:57

Wy tu mówicie o jakości :P a dla kolegi już 2 razy ukradli radio :) co jest? ludzie cie maja za PCK :P


Hmmm moze pobaw się z schowkiem :) jeśli masz radio na pilot albo w kierownicy to podłącz kierownice do sterowania a jak nie to pilot i będzie wygodnie, nie będziesz musiał się schylać:P

Ja widziałem kiedys(nie wiem co masz za golfika al domyślam się, ze IV) w IV jak gościu miał radio mocniej wepchnięte do środka i na noc zdejmował panel a radio było schowane głębiej.Na wolna przestrzeń tam gdzie jest radio zakładana była seryjna zaślepka :D


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787][size=167]KSIEGA PRZYKAZAN CAR AUDIO[/size][/url]


[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d30de6adc141c0d4.html][img]http://images24.fotosik.pl/263/d30de6adc141c0d4med.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pn kwie 21, 2008 19:33

serek3005 pisze:czy nie bedzie problemu z montazem takiego radia???
z montażem nie ma żadnego problemu, pasuje idealnie, ale jak sam zauważyłeś na aukcji jest wyraźnie napisane że radio sterowane jest przez magistralę CAN, więc nie do końca byś mógł je wykorzystać



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości