GOLF II TANIE GRANIE

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

GOLF II TANIE GRANIE

Post autor: Woski » ndz wrz 25, 2005 12:38

Witam!!!
W moim nowo-zakupionym golfie moge sie "rozkoszowac" muzyka z 2 seryjnych glosnikow umieszczony na desce , i dodatkowo zamontowane mam radio kenwooda z wyjsciem na zmieniarke (4x40)
Co byscie mi poradzili : wymiane radia na kompakt , czy moze wystarczy montaz zmieniarki.
Jakie glosniki , i gdzie zamontowac (myslalem o 2 w tylnej polce).....
Wiem, ze moj temat nie jest za bardzo sensowny , gdyz pytanie jest mocno ogólnikowe. Jednak chcialem znac opinie ludzi o wiele bardzie znajacych sie na temacie, niz ja. Wiem tez, ze za dobre Car-Audio trzeba slono zaplacic , moze jednak dacie mi pomysl , aby nie duzym kosztem , poprawic dzwiek wewnatrz mojego samochodziku.
Dziekuje za odpowiedzi , i Pozdrwiam



mortas
Fuel is my Blood
Fuel is my Blood
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mortas » ndz wrz 25, 2005 18:34

Przede wszystkim, zacznij od tego ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na wszystko. Inaczej nikt tutaj nic Ci nie poradzi. No i jakiej muzy słuchasz.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47926]>>MOJA BYŁA LALECZKA<<[/url]
[url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_14129.jpg[/img][/url]

www.konstel.webs.com

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » ndz wrz 25, 2005 19:28

Dokładnie, napisz ile to dla Ciebie nieduży koszt :bajer: . Możliwość poprawy jakości odsłuchu jest zawsze :hmm: , tylko ciężko coś doradzać jak nie wiemy jaką kwotą dysponujemy :chytry: . Piszesz, że chcesz to zrobić niedużym kosztem – napisz ile to dla Ciebie jest :pub: .

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

Post autor: Woski » pn wrz 26, 2005 16:51

Słucham muzyki rockowej lat80 (Republika, Depeche Mode itp.)
Szczerze mowiac myslalem , o czyms za okolo 500zł. Da sie wogole cos za to zdzialac , czy lepiej kupic discmana?? :)



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn wrz 26, 2005 18:59

No cięzko bardzo ciężko podstaw to głuszenie drzwi kwpta 200 zł za 250 zł kupis zzestaw odseparowany dwudrozny midbasy w drzwi, tweetery słupki lub deska rozdzielcza. radyjko kwota 400 zł. To co masz sprzedaj troszke kasy ci wpadnie nie baw się w zmieniarke. O tylniej pólce zapomnij poczytaj FAQ tam masz wszystko jak na dłoni.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn wrz 26, 2005 20:23

Jeszcze raz powtorze, ze moderator moglby wyroznic temat Faq Car-Audio bo ludzie naprawde tego nie czytaja a powinni.



wejlantf

Post autor: wejlantf » pn wrz 26, 2005 21:25

Jeszcze raz powtorze, ze moderator moglby wyroznic temat Faq Car-Audio bo ludzie naprawde tego nie czytaja a powinni.
POPIERAM!!!



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » pn wrz 26, 2005 23:13

Looknij do FAQ, to się dowiesz dlaczego Ci nie doradzimy: tuby, głośników w tylną półkę, radia SONY czy owalnych membran :hmm: . 500PLN to nie aż tak źle... Jak uda się coś dozbierać - zrób jak radzi TUTENHAMON :bajer: ... Nie baw się w półśrodki , bo jeśli liczysz się z kasą to Cię porostu nie stać na błędy i buble [-X . Jak to ktoś pisał - montaż to 51% - wygłusz drzwi jak to pisze w faq, głośnik montuj do blachy a nie do plastiku - zobaczysz, że różnica w odsłuchu ogromna. Wybadaj jakieś radyjko na Allegro, jak nie robisz długich tras, nie musisz lecieć na MP3 :chytry: . Zabierz się za to na spokojnie - wygłuszenie, ciut lepsze kable, porządny montaż odseparowanego zestawu na przód + radyjko = będziesz mile zaskoczony :food: . Tylko niestety trzeba będzie poszerzyć budżet. Przemyśl to czy nie warto, bo możesz bardzo żałować utopionych pieniędzy, który nie masz na montaż za dużo. Szkoda uwalić 5 stów :kac: ... Poczytaj jeszcze na tym forum oraz inne strony (np.ta i ta) oraz fora (np.to) – na pewno Ci się przyda :pub:


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości