Magnat bull power 216 + i co dalej kto pomoze?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

silek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 20, 2007 13:31
Lokalizacja: cieplewo

Magnat bull power 216 + i co dalej kto pomoze?

Post autor: silek » sob kwie 12, 2008 23:44

Witam i zwracam sie z prośba pomocy . Problem polega na tym ze zakupilem same głosniki jak w temacie i chcial bym skompletowac do nich reszte akcesori czyli zwtonice + tweter ?? czy ktos mi poradzi ?? chciał bym podejsc do tematu profesjonalnie czyli bede wygłuszał drzwi i chcial bym to podłaczyc konkretnie i zastanawiam sie czy mozna skompletowac jakis fajnie grajacy zestawk w MK4 zalerzy mi na dosc czystym dziwku niekoniecznie duzy bass poniewarz posiadam skrzynie z głosnikiem nexta(nie wiem nawet co to za firma)+ wzmac carpower bardzo ładnie gra , czy moze lepiej sprzedac głosniki i kupic jakis juz skompletowany zestawik,
Dziekuje z gory za pomoc i wszelkie uwagi



Awatar użytkownika
plur
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:59
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Re: Magnat bull power 216 + i co dalej kto pomoze?

Post autor: plur » ndz kwie 13, 2008 01:40

silek pisze:Witam i zwracam sie z prośba pomocy . czy ktos mi poradzi ?? chciał bym podejsc do tematu profesjonalnie czyli bede wygłuszał drzwi i chcial bym to podłaczyc konkretnie i zastanawiam sie czy mozna skompletowac jakis fajnie grajacy zestawk w MK4 zalerzy mi na dosc czystym dziwku niekoniecznie duzy bass poniewarz
wiec tak sprzedac w *#cenzura#*.... :pub: mialem kiedys magnata - ho ho ho promocja w nie dla idiotow - okazla sie porazka. juz wole swoje jbl - co prawda nie jest to szczyt marzen ale pasi. Generalmie to powiem ci tak - sub skrzynka zamknieta nie biedzie rozpierdolu poza autem do tego przód z zwrotnicami i bedzie git . nie napisalem nic nowego ale...... sprawdza sie i tego się trzymajmy jak na razie. Może wymysla kosmiczna technologie.......................


mietek

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » ndz kwie 13, 2008 12:00

Witam.
Jeśli cenisz sobie dobry dźwięk w aucie, to powinieneś kupić się właśnie na przodzie. Magnat niestety nie jest dobrym wyborem.. Nie warto moim zdaniem szukać do tych midbasów tweetera ze zwrotnicami, tylko kupić gotowy odseparowany zestaw. Wybór jest ogromny, wszystko zależy od kasy jaką chcesz przeznaczyć.
Zestawy poprawnie grające a niezbyt drogie to np:
Powerbass S-6C
U-dimension Element 6
Helix Dark Blue 62.1

Najlepiej pozbyć się tego Magnata :chytry:



Awatar użytkownika
rafal85rtc
...
...
Posty: 676
Rejestracja: śr maja 23, 2007 19:02
Lokalizacja: RATOVWICE
Kontakt:

Post autor: rafal85rtc » ndz kwie 13, 2008 12:09

skoro chcesz miec fajny dzwiek w aucie nie pakuj sie w guwno tylko wydaj wiecej kasy na cos konkretnego a napewno bedziesz z tego zadowolony mialem magnata i to byla porazka teraz mam wszystko firmy jbl i naprawde jestem z tego zadowolony tylko wiadomo ze sprzet tej marki kosztuje ale jest warty :pub:


NOOO BAASS NOO FuNN!!!!
moje MK3 viewtopic.php?f=88&t=364418" onclick="window.open(this.href);return false; :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 70 gości