cd radio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

nephew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pt lut 22, 2008 23:25
Lokalizacja: belchatow

cd radio

Post autor: nephew » czw kwie 03, 2008 14:19

mam golfa z climatronic i mam takie pytanie na samym dole wlasnie jest climatronik nad nia jest radio a nad radiem jest pusta kieszen czy mozna zamontowac w tej kieszeni cd radio czy sa tam kostki zeby mozna bylo podlaczyc radio pytam dlatego ze probowalem wyciagnac ta pusta kieszen i sam sprawdzic ale za bardzo ona niechce wyjsc a niechce nieczego robic na sile i polamac prosze o odpowiedz czy montowal ktos tam radio .tanks!
Ostatnio zmieniony czw kwie 03, 2008 15:25 przez nephew, łącznie zmieniany 1 raz.



Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » czw kwie 03, 2008 15:37

Radia są różnej długości i nepewno by się coś dobrało.

Analiza ceny do jakości/potencjał dźwięku prezentowany przez dane radio/obsługa /kolor panelu/głębokość montażowa/multimedia/podświetlenie panelu/zakresy filtrów/ilość wyjść RCA ... powoduje zawężenie przy zakupie jednostek sterujących w bardzo dużym stopniu , nie wspominając o kwestii finansowej.
Ostatnio zmieniony czw kwie 03, 2008 15:39 przez Cookiemonster, łącznie zmieniany 1 raz.


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » czw kwie 03, 2008 16:50

Chcesz zamontować "dodatkowe" radio?



Awatar użytkownika
arti.sa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:01
Lokalizacja: wschód
Kontakt:

Post autor: arti.sa » czw kwie 03, 2008 21:03

nephew pisze:ale za bardzo ona niechce wyjsc a niechce nieczego robic na sile i polamac
z wyczuciem pociągnij jest na zatrzasku.
Spokojnie możesz tam zamontować .... 2 radio? ;) Kostki są lecz pod 1 podpięte. A sprawa głosników - 1 radio tył, 2 radio przód.... :helm: Nie rozumiem twojej koncepcji.



nephew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pt lut 22, 2008 23:25
Lokalizacja: belchatow

Post autor: nephew » pt kwie 04, 2008 16:13

mam radio kasete a chcialem zamontowac cd radio i chce zeby dzialalo na 4 glosniki radio kaseta lub cd radio w zaleznosci co bede potrzebowal w danej chwili,czy jest to mozliwe
Ostatnio zmieniony pt kwie 04, 2008 16:16 przez nephew, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt kwie 04, 2008 16:34

Hehe tak mi się coś po łbie kołatało ,że coś takiego planujesz ..........szkoda zachodu i sprzętu .......bo chyba nie chcesz pod głośniki podłączyć i Kasetę i CD .........co będzie jak przypadkowo puścisz oba ? Można taka instalkę zrobić na przekaźnikach ...........dużo zabawy i kosztów ,a efekt muzy z kaset .......już to chyba wszyscy przerabialiśmy i nie chcemy wracać do DolbyB i C .


PS: to moje prywatne zdanie



nephew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pt lut 22, 2008 23:25
Lokalizacja: belchatow

Post autor: nephew » pt kwie 04, 2008 18:13

nie chodzi mi o muze z kasety ale jak jest wolna kieszen to czemu nie po co ma byc taka dziura jak mam cd pm3 to mozna by zamontowac w to mjejsce bylo by fajnie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości