Potrzebny schemat do zestawy nokia z golfa 20 jahre!

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Potrzebny schemat do zestawy nokia z golfa 20 jahre!

Post autor: slimak20 » sob mar 29, 2008 11:23

witam! chcialbym zamienic seryjne radio gamma IV na inne radio ale nie wiem jak podlaczyc kostki! nie wiem do czego sluzzy 3 kostka! potrzebuje schematy wszystkich kostek! ps: moze ktos zna kod do radia gamma IV : vwz6z3t1252289


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32769
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob mar 29, 2008 11:39

nie chcesz sprzedać tej gammy?

schematy proszę tutaj (przejrzyj sobie oba tematy, dowiesz sie duzo)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=16991&start=0

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=104389&start=0

daj mi znac na PW czy chcesz tą gammę spieniężyć


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: slimak20 » sob mar 29, 2008 12:21

mam radio z czterema wyjsciami liniowymi ! wiec moze mi ktos powiedziec jak mam podlaczyc ten zestaw pod radio jvc 99r? czy ja je podlacze bede mogl sterowac przodem tylem - lewa i prawa strona??


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32769
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob mar 29, 2008 12:24

mam radio z czterema wyjsciami liniowymi ! wiec moze mi ktos powiedziec jak mam podlaczyc ten zestaw pod radio jvc 99r? czy ja je podlacze bede mogl sterowac przodem tylem - lewa i prawa strona??
wszystko masz na schematach, trzeba sie bawic w kabelkologię i dorobić adapter o którym mowa w ww. tematach (tłumaczylismy z niemieckiego na polski), jak sam nie dasz rady to wydrukuj i pojedz do kogos kto się choć w miarę zna na car audio. będzie mozliwe sterowanie balansem/faderem.

co z tą gammą??

[ Dodano: Sob Mar 29, 2008 11:27 ]
tu masz przetłumaczony adapter:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1279388#1279388


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: slimak20 » sob mar 29, 2008 12:34

dzieki:) zastanawiam sie z ta gamma- nie wiem jak ona gra bo nie mam do niej kodu! sprzedam bezproblemu jesli jvc zagra mi lepiej! wie ktos moze jaki jest kod do tego radia co jest na poczatku postu?? albo skad mozna go zdobyc?


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32769
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob mar 29, 2008 12:38

gamma gra średnio, to dość stary deck, chciałbym ją mieć bo np ja mam fioła żeby mieć 100% w oryginale wszystkie śrubki nawet w aucie, a czystość i barwa dźwięku ma dla mnie drugorzędne znaczenie. miałem u siebie pod systemem dsp i clariona, i kenwooda i dźwięk był super, ale chcę mieć klasyczną jednostkę, o pradawnym designie :) na nowszym, lepszym decku dobrej firmy powinieneś mieć elegancki odsłuch, tak jak u mnie. zdjęcie kodu z gammy , w zależności od miejsca 80 - 200.
Ostatnio zmieniony sob mar 29, 2008 12:39 przez djtom, łącznie zmieniany 1 raz.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: slimak20 » sob mar 29, 2008 17:32

Zrobilem adapter na czincze .ale radio zalacza sie i nie gra .skad bierze sie minus do (cincha)??z tej czerwony (kam 5)??prosze o odpowiedz i o co chodzi na konco z przelozeniem tego czerwonego plusa?


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32769
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob mar 29, 2008 17:50

przeczytaj DOKŁADNIE opis adaptera i te dwa tematy, tam wszystko jest, ja juz nie pamietam dokładnie


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: slimak20 » ndz mar 30, 2008 16:20

kurde mam problem! podlaczylem nowe radio! tylko ze jak wylaczam radio dalej jest podawany prad na glosniki( leciutko sycza) dopiero jak wypne radio z kostki przestaja syczec na wylaczonym radiu! co mam zrobic?? zrobic wylacznik? acha jak ktos chce moge sprzedac radio gamma IV do zestawu nokia!


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32769
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz mar 30, 2008 16:23

Teraz muszą być dwie małe przeróbki w Stromversorgunsstecker ( wtyczka zaopatrująca w prąd - dosłownie) zrobione. Sugeruję aby zakupić sobie ISOwtyczkę rozkręcaną, oszczędzi to paprania się z kabelkami. Po prostu stare kabelki obciąć i do nowej ISOwtyczki wkręcić. Skręcanie to dobre rozwiązanie - ładniejsze, które ja także wybrałem, ponieważ kable mogą zostac ładniej położone[niestety nie ma fotek]
tutaj przed:
wszystko ma tutaj dokładnie opisane przy adapterze:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1279388#1279388


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: slimak20 » ndz mar 30, 2008 16:43

no spoko:) udalo sie:) tylko ze meczy mnie jedna rzecz- wymienilem oryginalne glosniki w drzwiach na helixy ale nie wiem jak sie zabrac za gwizdki w podszybiu!!! na podszybiu za 2 gwizdki polaczone do oryginalnej zwrotnicy! chce podlaczyc pod to wysokie tony z helixa ale zabardzo nie wiem jak ! nie wiem czy zostawic te co sa i robic istalacja - ze twitery podja do zwtronicy i bezposrednio pod radio a srednie tony pod origalne kable w miejsce glosnikow w drzwiach!? mowiac oglolnie do tego zestawy nokii chce podlaczyc odesarowany zestaw helixa i do bagaznika wzmaka i bute- ma ktos jakies propozycje??? chodzilo mi o to zeby sie nie pogryzlo z orygianlnym zestawem nokii??


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32769
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz mar 30, 2008 19:21

bezposrednio pod radnioo sie nei da bo przeciez sygnał z radia idzie do wzmaka w bagazniku, normalnie podłaczasz pod przednie zwrotnice ktore zasilają kable głosniekowe, nie widze problemu :|

Napisałem ci pw w sprawie tej gammy...


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

mastercommander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 13, 2008 12:43
Lokalizacja: opole

Post autor: mastercommander » pn mar 31, 2008 00:06

ale mi chodzilo o co innego:) chce odpiac oryginalne zwrotnice i podpiac gwizdki helix? jak to zrobic?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości