JVC kd-g731 + pilot na kierownice

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
wesdam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: czw sie 30, 2007 16:11
Lokalizacja: Rumia/Gdynia
Kontakt:

JVC kd-g731 + pilot na kierownice

Post autor: wesdam » pt mar 28, 2008 09:19

Witam tak jak w temacie. Ma ktoś może pomysł czy jest możliwe zrobienie bądź kupienie pilota na kierownicę to tego radia? Niby w komplecie jest pilot ale na podczerwień i trzeba kierować go w stronę radia żeby zadziałał co podczas jazdy nie jest za wygodne a taki na kierownicę był by super:). Czekam na sugestie oraz może ktoś już znalazł na to patent :D



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt mar 28, 2008 09:57

Co na to INSTRUKCJA OBSŁUGI ?



Awatar użytkownika
wesdam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: czw sie 30, 2007 16:11
Lokalizacja: Rumia/Gdynia
Kontakt:

Post autor: wesdam » pt mar 28, 2008 10:10

w instrukcji nic nie ma no i też nie widziałem żeby JVC robiło piloty na kierownice. W radiu jest wejście na fabrycznego pilota na kierownicę w samochodach które mają go od razu. Moze to można jakoś wykorzystać. Tylko czy każdy pilot będzie na tym trybił



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt mar 28, 2008 10:19

Ten pilot ,to ma się rozumieć tylko dla "bajeru" .............no bo nie wmówisz mi ,że go potrzebujesz .Kupa ludzi narzeka na piloty "przyklejane" (Blaupunkt,pioneer) ,bo ograniczają "ruchy" ........i często kręcąc kierownicą zahacza się i pilot ląduje na wycieraczce .Co innego jak klawisze masz w środkowej części kierownicy (fabrycznie) ,to trzymając kierownicę kciukiem obsługujesz przyciski.

PS: sam mam pilota z JVC ..........użyłem go może z 3 razy ...........,a do radia mam dalej (szersze auto) :-)



Awatar użytkownika
wesdam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: czw sie 30, 2007 16:11
Lokalizacja: Rumia/Gdynia
Kontakt:

Post autor: wesdam » pt mar 28, 2008 10:27

powalla, hmm czyli ogolnie mowisz zeby dac sobie z tym spokoj?



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt mar 28, 2008 10:35

Kto bogatemu zabroni ?



PS: jeśli radio masz nowe (tak sądzę) ,to pilot to fajny bajer ..........po miesiącu będziesz go szukał w schowku ........wygodniej jest obsługiwać samo radio (duża gała zamiast 4mm przycisku )..........takie jest moje subiektywne zdanie ,a MKIII ,to nie "hamerykański Van" lub Hummer :-) ,w którym sięgając do radia musisz się nieźle "naciągnąć" :-)



Awatar użytkownika
wesdam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: czw sie 30, 2007 16:11
Lokalizacja: Rumia/Gdynia
Kontakt:

Post autor: wesdam » pt mar 28, 2008 10:50

hehe pilot juz wylądował w popielniczce :grin: . Spoko nie pale wiec mam w niej czyściutko i używam jako schowka na mniejsze rzeczy. Dobra daje sobie z tym spokój :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości