jaki panel kupic

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
davidoff82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 29, 2006 18:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Auto: Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI
Silnik: Awx
Kontakt:

jaki panel kupic

Post autor: davidoff82 » śr mar 19, 2008 12:31

Zakupiłem na allegro tył od radia JVC. Fajne proste radyjko dla żonki do cienkiego. Nie wiem tylko czy panel ma być dokładnie od tego modelu czy może być inny JVC identycznie wyglądający bo jest ich mnogo na allegro ale mają różne oznaczenia...doradzcie coś, linki mile widziane... klikaj takie to radio jest...


Lepiej mieć Parkinsona i troche powylewać,
Niż Alzheimera i zapomnieć wypić...

Awatar użytkownika
arti.sa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:01
Lokalizacja: wschód
Kontakt:

Post autor: arti.sa » śr mar 19, 2008 13:21

kd-s73r tak jak model radia chyba ze inny panel ktos podał, poczekaj jak już dostaniesz i zobaczysz oznaczenie albo zapytaj sprzedającego jak jeszcze nie wysłał. Oby nie było "lewe" :chytry:



Awatar użytkownika
davidoff82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 29, 2006 18:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Auto: Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI
Silnik: Awx
Kontakt:

Post autor: davidoff82 » śr mar 19, 2008 13:51

arti.sa pisze:kd-s73r tak jak model radia chyba ze inny panel ktos podał, poczekaj jak już dostaniesz i zobaczysz oznaczenie albo zapytaj sprzedającego jak jeszcze nie wysłał. Oby nie było "lewe" :chytry:
To logiczne, ale chodzi mi o to czy inny model (w oznaczeniu) bedzie wspołpracował z tym radiem, na allegro jest co najmniej kilka identycznie wygladajacych. Kiedys mialem Alpine i kumpel kupil model nizszy ale praktycznie tak samo wygladający, nie mial kilku bajerów i mial zwykly jednokolorowy wyświetlacz, ale wszystkie funkcje dzialaly bezproblemu,panele były 100% zamienne...Dlatego pytam czy to ma racje bytu w JVC...
Ostatnio zmieniony śr mar 19, 2008 13:52 przez davidoff82, łącznie zmieniany 1 raz.


Lepiej mieć Parkinsona i troche powylewać,
Niż Alzheimera i zapomnieć wypić...

Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Post autor: malutki » pt mar 21, 2008 16:24

z tego co ja wiem to jesli radio jest z tego samego typoszerego powinno podejsc od "innego" modelu, u mnie przynajmniej tak jest w clarionie ( do mojego radia pasuja panele od 4 modeli kaseciakow i od 3czy4 cd-kow)

jak sie nie myle musialbys szukac radia z serii S*3R i powinno podejscie,
jakbys mogl sobie u kogos sprobowac czy inny panel podejdzie bedziesz pewien.


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości