Jak wypiąć radio?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

mart
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 25, 2008 17:16
Lokalizacja: za rogu
Kontakt:

Jak wypiąć radio?

Post autor: mart » pn lut 25, 2008 17:28

Przedwszystkim witam bo jestem tutaj nową osobą i chciałem zaczerpnąc pomocy właśnie na tym bardzo ciekawy forum o VW. Mianowicie wczoraj zakupiłem Golfa 3 przy, którym było już radio. Wszystko cacy chodzi, ale gdy włączam radio to leci a chcę włożyć CD to nie wypluwa mi płyty ze środka... czuje, że tam jest już jakaś płyta, którą poprzedni właściciel chyba wsadzał na siłę.... Moje pytanie zatem brzmi jak mam wyjąc nie panale a całe radio bo chciałem coś z tym zrobić pokombinować i wyciągnąć jakoś tę płyte bądź w ostateczności zakupić nowe radio. Nie mam zamiaru demolowac auta więc czekam na odpowiedzi ; )

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn lut 25, 2008 17:31 przez mart, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
norman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: sob gru 23, 2006 18:22
Lokalizacja: szczecinek
Kontakt:

Post autor: norman » pn lut 25, 2008 18:35

to zalezy jakie masz radio bo do kazdego raia sa specjalne "kluczyki" wsadza sie je w szczeline miedzy radiem a kieszenia radia i wyciagasz



mart
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 25, 2008 17:16
Lokalizacja: za rogu
Kontakt:

Post autor: mart » wt lut 26, 2008 13:30

norman pisze:to zalezy jakie masz radio bo do kazdego raia sa specjalne "kluczyki" wsadza sie je w szczeline miedzy radiem a kieszenia radia i wyciagasz
Radio mam takie same jak na tej stronie http://www.radia.com.pl/product_info.ph ... cts_id=223 a "specialnych" kluczyków do niego nie dostałem. Nie chce rwać na siłe więc może jeszcze ktoś pomoże ; )



Awatar użytkownika
wesdam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: czw sie 30, 2007 16:11
Lokalizacja: Rumia/Gdynia
Kontakt:

Post autor: wesdam » wt lut 26, 2008 13:43

wykręć cały ten plastik z deski w którym zamocowane jest radio. zaznaczyłem na czerwono na zdjęciu. przymocowany jest chyba przy pomocy 4 śrubek. To chyba będzie najbezpieczniejszy sposób żeby nic nie uszkodzić i wtedy możesz się pobawić w wyjęcie radia na spokojnie w domu :grin:

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt lut 26, 2008 13:43 przez wesdam, łącznie zmieniany 1 raz.



mart
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 25, 2008 17:16
Lokalizacja: za rogu
Kontakt:

Post autor: mart » wt lut 26, 2008 13:53

Okey dzięki za pomoc powalczymy z tym i zdam relacje ; )



patrol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob sty 05, 2008 18:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: patrol » wt lut 26, 2008 16:52

Hmmm... lub jesli sa dziurki na wyjmaki , to wyciac 2 kawalki blachy , ale to bardziej ambitna opcja . Powinny one byc pod panelem , albo pod "obowodka" czyli tym srebrnym co pozostaje pod panelem :bigok:



mart
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 25, 2008 17:16
Lokalizacja: za rogu
Kontakt:

Post autor: mart » śr lut 27, 2008 17:15

wesdam pisze:wykręć cały ten plastik z deski w którym zamocowane jest radio. zaznaczyłem na czerwono na zdjęciu. przymocowany jest chyba przy pomocy 4 śrubek. To chyba będzie najbezpieczniejszy sposób żeby nic nie uszkodzić i wtedy możesz się pobawić w wyjęcie radia na spokojnie w domu :grin:

[url=http://images26.fotosik.pl/166/8541ba308f274b6am.jpg]Obrazek[/URL]
Kolego dzięki za pomoc dokładnie poszło jak opisałeś 4 śruby były radio wypięte płyta wyciagnieta płyty chodzą i wszystko gra. Jeszcze raz dzięki o/



Awatar użytkownika
wesdam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: czw sie 30, 2007 16:11
Lokalizacja: Rumia/Gdynia
Kontakt:

Post autor: wesdam » śr lut 27, 2008 17:41

mart, plusika prosze :grin:

[ Dodano: 27 Lut 2008 16:43 ]
no i ciesze sie ze mogłem pomóc. Polecam sie na przyszłość



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości