wygłuszenie mk4

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
sprinter33
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: wt gru 11, 2007 23:15
Lokalizacja: truskawkolandia

wygłuszenie mk4

Post autor: sprinter33 » sob lut 23, 2008 22:18

witam czy maty są dobrym materiałem do wygłuszenia czy lepiej zainwestować w maty dynamat extreme??? czy sie nie opłaca tak drogimy matami 360zł na jedne drzwi !!!!!!!



VolksWariat
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: sob paź 20, 2007 12:58
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: VolksWariat » sob lut 23, 2008 23:18

Proponuje blachogum i taśmę dekarską + dodatki na kable i cięgna. Sporo czytałem i tak właśnie na wiosnę chce zrobić. Tu masz temat kolegi Scuzzy: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... a9f3a51865
W miarę tanio a z tego ci pisze skutecznie.
Pozdro :)



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » ndz lut 24, 2008 00:59

Jaki sprzęt zamierzasz władować do autka ,bo jeśli nie planujesz zestawu średniej klasy ,to dekarska ,powinna być OK .Jeśli natomiast poważnie myślisz o "nagłośnieniu" swego Golfika ,to Dynamat pomógłby stworzyć odpowiedni "klimat" wewnątrz auta ........wyklejenie tylko drzwi w takich instalacjach ,to tylko "początek drogi" .



Awatar użytkownika
szyki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: śr mar 23, 2005 19:54
Lokalizacja: pyrlandia
Kontakt:

Post autor: szyki » ndz lut 24, 2008 01:57

pamiętaj też o solidnym przytwierdzeniu głośników do blachy.
cylinderki, te sprawy...
żeby wszystko tworzyło zamknięta komorę, mniej więcej jak w głośniku domowym.

jak wszystko jest ładnie zrobione, to nawet w mkII można mieć "klimat".

pozdro.


nie wszystko złoto, co się świeci, nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
[url=http://picasaweb.google.co.uk/szyki1/GolfGT]aktualnie: mkII 1,8 RV w US GTI[/url]
[url=http://picasaweb.google.co.uk/szyki1/Golf]ex. mkII 2G z fajnym audio[/url]

iNTELL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 07, 2007 15:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: iNTELL » ndz lut 24, 2008 14:51

Dobrze wytłum dekarką soudala i będzie git, drzwi golfa 4 same w sobie tworzą komorę zamkniętą. Skup się natomiast na wytłumieniu plastikowego boczka, bo będzie on wpadał w denerwujące wibracja (np. pastą brax eXvibration lub stingerem). Pozatym wypadało by wyprowadzić głośnik na zewnątrz tapicerki, co w golfie 4 też nie jest trudne. Niedługo będę wyjmował cały sprzęt ze swojego G4 to mogę zrobić zdjęcie jak mam to zrobione u siebie, może nawet będę mógł odsprzedać profesjonalnie przygotowane w tym celu pierścienie dystansowe, bo niestety golfik idzie na handel :(


Serwis Car Audio, Strojenie systemów aktywnych i pasywnych za pomocą systemu pomiarowego pod dane auto - info @PRIV

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości