Pierwsze naglosnienie do Golfa 3 ..... HELP !

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
BuyBack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 01:07
Lokalizacja: Opole/Wroclaw
Kontakt:

Pierwsze naglosnienie do Golfa 3 ..... HELP !

Post autor: BuyBack » ndz wrz 04, 2005 23:20

Hej, to moj pierwszy post tutaj :) Zmienilem Forda Fieste na Golfa 3 wiec zmieniam tez forum ;) Od tygodnia jestem posiadaczem Golfa MK3 1,8 Joker z 97r. Niestety Brak w nim radia jak i jakichkolwiek glosnikow.Stad moj dylemat, co lepsze ? : Clarion DB358RMP czy JVC KD-G311/312
Oraz co sadzicie o tym zestawie glosnikow: Blaupunkt GTc 172 i JBL GTO 936

Zanim ktos zacznie na mnie bluzgac ze nie daje sie glosnikow na polke tylko sie kupuje 2 skrzynie( bass i browar ), chce wyjasnic, iz z zawalonym bagaznikiem( bo tak to wyglada jak jezdze co tydzien na uczelnie do Wrocka), szkoda troche skrzyni. Pozatym jak kupilem Golfa, to mial juz 2 dziury na polce, a kupowanie nowej czy uzywaniej na allegro raczej sie nie oplaca. Mam do zadysponoanie kwote 1000-1200zl na radio i glosniki. Chcialbym sie dowiedziec co byloby najbardziej optymalne w tej granicy cenowej. Plz Help, bo juz sie gubie w tym wszystkim jak mi czy to w Media czy w Sklepie od sprzetu Car-Audio mieszaja w glowie ;P a jestem nowy w tym temacie i nie chcialbym kupic smieci. Bardziej sobie cenie jakosc i czystosc dzwieku niz glosnosc.



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn wrz 05, 2005 14:22

Witaj BayBack zajrzyj do FAQ tam masz pokazane od czego zacząć czyli od głuszenia drzwi koszt 200 zł do tego oczywiście Clarion który podałeś i głośniki GBL widze że nie możesz pozwolić sobie na skrzyneczkę rozumiem więc jeśli wykonasz takie głuszenie jak opisałem w Fak i zamontujesz te głośniki a w przyszłości w miarę wzrostu budrzetu podepniesz pod nie wzmacniacz to bedziesz miał jeszcze nadmiar basu bez montarzu i psucia scenuy z tyłu. Poza tym w/w Clarionik i tak ci zamiesza w takich drzwiach. Pozdrawiam.


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości