Jakie radio do 500 zl / Czy warto sprzedawać?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
maeko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 31, 2007 20:55
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Jakie radio do 500 zl / Czy warto sprzedawać?

Post autor: maeko » czw sty 31, 2008 14:19

Witam. Panowie mam kupca na moje obecne radyjko :Pionner DEH-P6400R. Moge sprzedać za 500 zł. Powiedzcie czy warto? Ogólnie radyjko fajne i ładnie pasuje do golfinka :P I powiedzcie jakie ewentualnie radio kupić do 500zł najlepiej z mp3 i nowe ale nie koniecznie.

Myślałem o taki :
http://allegro.pl/item299418611_pioneer ... ielce.html
Ostatnio zmieniony czw sty 31, 2008 14:25 przez maeko, łącznie zmieniany 1 raz.


...wiesz jakie to uczucie kiedy umiera w tobie pasja?

[img]http://maeko.idealan.pl/podpis22.png[/img]

iNTELL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 07, 2007 15:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: iNTELL » czw sty 31, 2008 14:34

500zł za to radio to dużo, sprzedawaj, na allegro sprzedają się one za 300 - 400zł.
Co do tego jakie radio kupić za te pieniądze, to może napisz czego oczekujesz i z czym to ma grać.


Serwis Car Audio, Strojenie systemów aktywnych i pasywnych za pomocą systemu pomiarowego pod dane auto - info @PRIV

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » czw sty 31, 2008 15:44

maeko pisze:mam kupca na moje obecne radyjko :Pionner DEH-P6400R. Moge sprzedać za 500 zł
nie zastanawiaj się ani chwili.
maeko pisze: Myślałem o taki :
http://allegro.pl/item299...cja_kielce.html
nie przesiadaj się na gorzej grające radio.
Zwróć uwagę na ofertę Kenwooda, dobra cena, dobre brzmienie.



Awatar użytkownika
maeko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 31, 2007 20:55
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Post autor: maeko » pt lut 01, 2008 00:09

obecnie mam przód głośniki w podszybiu tyle ze chyba pionki jakies... a tył hertzy ale modelu nie pamietam. W sumie zaklezy mi na dobrej scenie muzycznej, w przysżłosci skrzynka jakaś


...wiesz jakie to uczucie kiedy umiera w tobie pasja?

[img]http://maeko.idealan.pl/podpis22.png[/img]

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » pt lut 01, 2008 08:09

Jeśli zależy ci na dobrej scenie to tylko panel na drzwi i odseparowany system 165mm z przodu. Te głośniki z podszybia zostaw w spokoju.



ALUNO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: ALUNO » pt lut 01, 2008 12:46

Sprzedaj tamto i wez np http://www.allegro.pl/item304338747_sup ... _wawa.html


Szukam Pracy ;/ mechanik/Elektromechanik/Kierowca Wrocław

Awatar użytkownika
arti.sa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:01
Lokalizacja: wschód
Kontakt:

Post autor: arti.sa » pt lut 01, 2008 12:56

a ono chociaż gra? bo wyświetlać to słabo wyświetla :grin:
a ja przestrzegam przed takimi wynalazkami...



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt lut 01, 2008 14:56

ALUNO pisze:Sprzedaj tamto i wez np http://www.allegro.pl/item304338747_sup ... _wawa.html


Jakieś uzasadnienie ,czy tylko tak chciałeś sobie posta nabić ?




PS: ja nie polecam takich wynalazków ,a dlaczego ,to już poszukaj (pisane chyba ze 2 x na forum) .



ALUNO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: ALUNO » pt lut 01, 2008 22:44

powalla, Spokojnie nie nabijam sobie postów :) to raz, Dwa uzasadnienie parametry jak kazde radio, + ekran LCD z odtwarzaczem DvD piszesz ze nie polecasz takich wynalazków, ja uwazam wrecz przeciwnie :) jest nowoczesniejsze i ma dodatek funkcji jakich nie ma zwykle radio FAKT ekran jest malutki ale lepszy taki niz zaden, Zawsze szedłem za technologia, nie lubie placic 3 razy wiecej za nazwe :) no chyba ze chodzi o cos waznego i drogiego jak TV ktore stoja w podobnych cenach, i tak wszystko sie kiedys psuje


Szukam Pracy ;/ mechanik/Elektromechanik/Kierowca Wrocław

Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » pt lut 01, 2008 22:55

ALUNO pisze:powalla, Spokojnie nie nabijam sobie postów :) to raz, Dwa uzasadnienie parametry jak kazde radio, + ekran LCD z odtwarzaczem DvD piszesz ze nie polecasz takich wynalazków, ja uwazam wrecz przeciwnie :) jest nowoczesniejsze i ma dodatek funkcji jakich nie ma zwykle radio FAKT ekran jest malutki ale lepszy taki niz zaden, Zawsze szedłem za technologia, nie lubie placic 3 razy wiecej za nazwe :) no chyba ze chodzi o cos waznego i drogiego jak TV ktore stoja w podobnych cenach, i tak wszystko sie kiedys psuje
Nie da się tego czytać ... parametrów słuchasz ? DVD można kupić za 30 złotych mistrzu... co jest nowoczesne ? ja widze tandetne wykonanie wypełnione "azotem"..... Zwykłe radio potrafi z człowieka wycisnąć cenne endorfiny ,a nie wprowadzić w depresje bądź nostalgie. Za nazwe się nie płaci tylko za technologie (która kształtuje się przez lata praktyki , do której dochodzą uznane firmy) z napisem "nazwa" (firma coś warta). TV hi-end ?.... a co to za TV... ? Twa teoria może mieć uzasadnienie w motoryzacji ,a nie Audio. :ass:
Ostatnio zmieniony pt lut 01, 2008 22:58 przez Cookiemonster, łącznie zmieniany 1 raz.


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt lut 01, 2008 23:31

To nie chodzi o DVD i ekran LCD ,bo jeśli byłoby to np.JVC ...........,to jak ktoś ma kasę i chęć .......,bo kto bogatemu zabroni ale jeśli "brzmienie" tych wynalazków jest jak z radia kasetowego i ekran LCD jak w kilkuletnich telefonach komórkowych i Ty nazywasz to "technologią" ,to nie mam nic do gadania (tfu pisania) ,bo twój "pęd ku nowym technologiom" zasłania Ci obiektywna ocenę.


PS: radzę wybrać się do salonu CA i porównać bezpośrednio DVD np.JVC,Kenwood i jakiś "wynalazek" ......wynik już znam ........jak pozwolą spróbuj podłączyć je u siebie w aucie i .....zobaczyć jakiś kawałek filmu ..........o ile na tym "wynalazku" coś zobaczysz w dzień :-)(po zmroku jeszcze coś widać) .


PS: "wynalazkiem" nazwałem radia DVD z LCD .....marka nieistotna ,bo jak zamówisz u Chiniola kontener "wynalazków" ,to będziesz mógł sobie je nazwać jak tylko wyobraźnia Ci pozwoli .....naprawdę .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości