PIONEER KEH P8200RDS

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
dogu18
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 673
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:39
Lokalizacja: Czerwionka - Czuchów
Kontakt:

PIONEER KEH P8200RDS

Post autor: dogu18 » wt sty 29, 2008 13:56

Witam
zakumpłem na allegro radio jak w tytule.
po podłaczeniu okazało sie że niepotrafię zmieniać stacji ani obsługiwać połowy funkcji:/
po sciągnieciu instrukcji z internetu okazało sie że do wiekszości operacji potrzebny jest pilot:/
mam wiec pytanie do obeznanych w temacie.
czy morzna obejsc sie bez pilota??
i czy te pilory montowane na kierwonice bedą pasowały do tego radia??
pozdrawiam i czewkam na odpowiedz grzegorz



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » wt sty 29, 2008 17:36

Witam
W katalogu Pioneera z 96 roku, gdzie jest twoje radio na wyposażeniu jest pilot, ale ręczny. O montowanym na kierownicę nie mam mowy, ale powinien robić. (100% nie daję)
Dlaczego nie możesz zmieniać stacji radiowych, skoro na panelu masz przyciski bezpośredniego dostępu?



iNTELL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 07, 2007 15:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: iNTELL » wt sty 29, 2008 22:37

Tak, w tym radiu bez pilota zbyt wiele nie zdziałasz, pasuje prawie kazdy pilot Pioneera, te na kierownice też, oprócz modelu bluetooth.


Serwis Car Audio, Strojenie systemów aktywnych i pasywnych za pomocą systemu pomiarowego pod dane auto - info @PRIV

Awatar użytkownika
dogu18
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 673
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:39
Lokalizacja: Czerwionka - Czuchów
Kontakt:

Post autor: dogu18 » wt sty 29, 2008 23:00

Acha dzięki pocieszyliscie mnie:))

niemoge stacji zmienić chodzi mi o to zę mam dostęp do "zakodowanych" stacji ale niemoge ich zmienic:/

i jeszcze pytanie czy te piloty na kierwnice nie przeszkadzają w madewrach kierownicą??



iNTELL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 07, 2007 15:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: iNTELL » wt sty 29, 2008 23:03

Przeszkadzać nie przeszkadzają, ale te uchwyty do pilotów są na tyle beznadziejne, że po jakimś czasie (w moich przypadkach najdłużej 1 dzień, a miałem już ich kilka) uchwyt na pilota przestaje go zatrzaskiwać i trzeba go przymocować jakoś lub pogodzić się z tym, że będzie nieraz wypadał :)


Serwis Car Audio, Strojenie systemów aktywnych i pasywnych za pomocą systemu pomiarowego pod dane auto - info @PRIV

Awatar użytkownika
dogu18
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 673
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:39
Lokalizacja: Czerwionka - Czuchów
Kontakt:

Post autor: dogu18 » wt sty 29, 2008 23:15

iNTELL pisze:Przeszkadzać nie przeszkadzają, ale te uchwyty do pilotów są na tyle beznadziejne, że po jakimś czasie (w moich przypadkach najdłużej 1 dzień, a miałem już ich kilka) uchwyt na pilota przestaje go zatrzaskiwać i trzeba go przymocować jakoś lub pogodzić się z tym, że będzie nieraz wypadał :)
czyli kiszka:/ bo te na kierownice są droższe:/ to mozę jednak bedzie lepiej zakumpć taki dedykowany do tego radia za około 35pln'ów??
czy może jednak wyłożyć te 80pln'ów na ten na kierownice ??
doradźcie bo już zgłupiałem:/

a czy inni też mieli problemy z rowlającym sie mocowaniem tego pilota na kierwonice??



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » śr sty 30, 2008 08:17

Kup sobie zwykłego pilota, zawsze możesz go schować gdzieś (nie będzie przyciągał wzroku niepowołanych osób) , po co się męczyć z uchwytem i to jeszcze za 80pln?



Awatar użytkownika
dogu18
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 673
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:39
Lokalizacja: Czerwionka - Czuchów
Kontakt:

Post autor: dogu18 » śr sty 30, 2008 12:12

Acha dzięki za żęczową odpowiedz:))
kupuje zwykły::))



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości