jak poprowadzić kable na przód w mk2

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
retrew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 09, 2005 14:13
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

jak poprowadzić kable na przód w mk2

Post autor: retrew » wt sie 16, 2005 14:07

Mam problem.Nie będę ukrywał że jestem zielony w temacie Car Audio, chciałbym się dowiedzieć jak poprowadzić kable. Na tył rzuciłem magnaty ls-200 na drewnianą półkę i kable beztlenowe. A teraz chciałbym na podszybie dać Alpine SXE-0810 i na słupki jakieś tweetery. I teraz nie wiem jak poprowadzić kable. Czy od radia na podszybie i od głośnika na podszybiu do tweetera, czy tez osobno kazdy kabel i od alpine i od tweetera złączyć razem przy samym radiu. No i właśnie jeszcze zwrotnice. Czy mam dać jeszcze zwrotnice?
Jeśli tak to jaką i w którym miejscu to zamontować? A które radio będzie lepsze, pioneer DEH 4700 czy sony CDX R3350?



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt sie 16, 2005 20:26

Zacznij od wywalenia głosników z tylnej półki nastepnie zakup głosniki z zestawem odseparowanym na przód podepnij to wszystko na przedni kanał radyjko oczywiście pioneer. Proponuje poczytac najpierw FAQ potem poszczególne posty o Car audio a następnie wyciagnąc wnioski i zadawać pytania.


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości