[MK 3 - głośnik]pomocy bo wysiadam nerwowo

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

wojtus00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 09, 2005 21:38
Kontakt:

[MK 3 - głośnik]pomocy bo wysiadam nerwowo

Post autor: wojtus00 » czw sie 11, 2005 22:29

Witam,
Mam Golfika III 5 drzwi. Chcialem sobie dzisiaj zakupic glosniczki do drzwi. NIe mam za duzo kasy... zmierzylem rozmiar miedzy srobkami no i wyszlo mi 160 mm.

W drzwiach mialem zaslepki, jedyne dwa glosniki na podszyniu z przodu. Kabelki podcignalem wszedzie.

Kupilem glosniczki Blaupunkta. W media jakis mily Pan powiedzial mi ze na 100% do golfa III spasuja... ok to biore... przyjezdzam... rozpakowywuje.. hmm ok glosnik pasuje ale czemu ta zaslepka jest taka duza... wystaje z poza otworow i za chiny nie ma szans zeby tam weszla, srednica na pudelku 165 ale przeciez tak mi kolo doradzil....

czy mozecie mi pomoc i napisac jaka ma byc srednica glosnikow do drzwi i na co trzeba zwrocic uwage...?? jutro jade je zwrocic i bede mial szanse wziac inne glosniczki...


Mam brac 160 mm czy 165 bo juz sam nie wiem... no i czy srodki przy 165 beda pasowac w otwory bo teraz niby pasuja ale ta zaslepka (oslonka glosnika) za duza...

pliss pomocy....


PS. Szukalem podobnego tematu ale nie znalazlem wiec pisze....

[ Dodano: Czw Sie 11, 2005 23:47 ]
OK SORY ZE JEDEN PO DRUGIM ALE WAZNA SPRAWA....


czy ma ktos oddac za marne pieniazki maskownice do Golfika?? komus moze nie sa potrzebne... te glosniki pasuja i teraz poczytalem o tym troche wiecej... musze nabyc normalne, oryginalne maskownice ktore beda pasowac.... dajcie znac na wojtek"malpa"macgraf.pl



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt sie 12, 2005 08:52

Standardowym rozmiarem głosników do golfa jest rozmiar 165 natomista da się upchnąć nawet 170 musisz kupić orginalne zaślepki golfoskie które nie są przykęcane tylko wciskane i kłopot z głowy.


TUTENHAMON

wojtus00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 09, 2005 21:38
Kontakt:

Post autor: wojtus00 » pt sie 12, 2005 11:52

ile cos takiego kosztuje bo allegro mnie wystraszylo... mam aktualnie zaslepki (maskownice) ale plastikowe... no i one nie chca wejsc nawet gdy chce tak na przymiarke je wcisnąc. A wczesniej pasowaly... moze lepiej kupic przykrecane z takim podkladem a pozniej sie siateczke dopiero zaklada do tej maskownicy....



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt sie 12, 2005 13:34

lepiej poszukaj orginalnych będą pasowały idealnie pochodź po szrotach


TUTENHAMON

wojtus00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 09, 2005 21:38
Kontakt:

Post autor: wojtus00 » pt sie 12, 2005 22:20

okej... znalazlem w sklepie oryginalne do golfika... zalozylem glosniczki Sonego... Xplode... moc max 130 W 2-drozne. I tak nigdy nie bede sie nastawial na wzmachol czy cos...

Graja bardzo ladnie... z przodu tylko jeszcze musze podciagnac kabelki do drzwi bo teraz to max prowizora na szybko robiona :D Ale podoba mi sie i wsyztsko ladnie dudni :D

Radyjko mam tez sonego cdx-r3350c takze wydaje mi sie ze zestaw dobrze pasuje...



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » ndz sie 14, 2005 11:50

Taa zestaw do dudnienia zajebisty



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości