Gdzie przykręcić wzmacniacz w bagazniku?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » wt wrz 11, 2007 19:16

stasiu14 pisze:Nie pamientam dokladnie jak jest w mk4 ale w mk3 to sie tyle siedizsko podmosi i jest duzo miejsca i tam mozna upchnac wzmka
Tak, ale w MK4 nie ma juz miejsca pod kanapa niestety.



UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: UcHO » śr wrz 12, 2007 20:11

Kubus20 pisze:
stasiu14 pisze:Nie pamientam dokladnie jak jest w mk4 ale w mk3 to sie tyle siedizsko podmosi i jest duzo miejsca i tam mozna upchnac wzmka
Tak, ale w MK4 nie ma juz miejsca pod kanapa niestety.
do tego jezeli umiescisz pod kanapa na 100% bedzie piszczec w glosnikach, pompa w mkIV ma tak duze pole działania ze nawet kable sygnałowe nie moga isc w poblizu pompy ;/

do boczka w bagazniku nie przykrecisz gdyz nie sa ono wystarczajaco stabilne, bo wzmacniacz na pewno nie wazy 1kg ;p

moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jest przykrecenie go do oparcia, tego wiekszego po prawej stronie, pod obiciem masz blache wiec bedzie to wystarczajaco wytrzymale
pozdrawiam



VWPABLO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 22:19
Lokalizacja: okolice Sanoka
Kontakt:

Post autor: VWPABLO » czw wrz 13, 2007 12:09

Nikt nie powiedział aby przkręcić do boczka (tej wykładziny), wiadomo że sie nie utrzyma, ale przewiercić go na wylot aż wkręty czepią sie blachy (nadkola).



Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Kaktus_dj » czw wrz 13, 2007 14:46

ja u siebie zamontowałem w tylnim oparciu.
Obrazek


Dla mnie to było rozwiązanie najwygodniejsze, oczywiście suba przesunąlem bliżej nadkola... a zabezpieczyć go można rzepami z boku nadkola lub/oraz spodu suba badz linkami. Kable ladnie schowałem pod siedzenie więc nic nie wystaje ( nie sugerować się zdjęciem :green_fuck: )
Wzmicniacz skręcony jest na 4 sruby, trzeba zrobić wcześniej mały otwór w metalowej częsci oparcia i uważac zeby nie trafić srubą na czesc odsłonietą(gabka) bo wtedy sruba nie bedzie trzymac



Kuman

Post autor: Kuman » czw wrz 13, 2007 15:28

Ja u siebie w MK3 zrobiłem tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na fotkach nie ma jeszcze suba-wszystko będzie. Na wekkend postaram się zamieścić fotoporade jak zrobić taką zabudowę...



pudziok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn lut 20, 2006 19:19
Lokalizacja: SZY
Kontakt:

Post autor: pudziok » czw wrz 13, 2007 16:08

dobre:) a ja się głowilem jak to estetycznie zrobić:)


POWER BY MK 3 D

Eterboj
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 03, 2007 01:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Eterboj » czw wrz 13, 2007 17:28

Kuman, bardzo ładnie to zrobiles:) gratulacje!



Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Kaktus_dj » czw wrz 13, 2007 23:15

nom zabudowa super.. mam nadzieje ze nie masz zakłuceń przy takim montazu :bajer:
Ostatnio zmieniony czw wrz 13, 2007 23:16 przez Kaktus_dj, łącznie zmieniany 1 raz.



Kuman

Post autor: Kuman » czw wrz 13, 2007 23:20

Kaktus_dj pisze:nom zabudowa super.. mam nadzieje ze nie masz zakłuceń przy takim montazu :bajer:
O jakich zakłuceniach mówisz? :)



Awatar użytkownika
X tomicher X
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 23:17
Kontakt:

Post autor: X tomicher X » sob sty 05, 2008 02:52

Witam
Podepne się pod temat...
Jestem zdecydowany zawiesić go na lewej stronie bagażnika, na ściance (tak jak na zdjęciu). Pytanie jest następujące. Czy ktoś ma doświadczenie z takim montażem ? Czy wierciliście na wylot ? A może wystarczyłoby pod tą wykładzina dac jakąś płytke która by zespoiła wzmaka wykładzine i tą płytke ?
Z góry dzieki za wszelkie informacje.

Obrazek

P.S
Wydaje mi się że właściciel tego samochodu jest zarejestrowany na forum : ) Jeżeli to czyta lub ktoś zna namiary na niego to podajcie prosze =)
Ostatnio zmieniony sob sty 05, 2008 16:31 przez X tomicher X, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
1986bartek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 20:34
Lokalizacja: Kalisz/Poznań
Kontakt:

Post autor: 1986bartek » sob sty 05, 2008 12:26

X tomicher X, Ja w golfie suba mialem tak jak na zdjęciu a zmacniacz byl przywieszony obok z tylu foltelu na śróbkach które byly w zestawie (normalne cieńkie sróbki).



Awatar użytkownika
X tomicher X
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 23:17
Kontakt:

Post autor: X tomicher X » sob sty 05, 2008 15:07

1986bartek pisze: zmacniacz byl przywieszony obok z tylu foltelu na śróbkach które byly w zestawie
no spoko tylko że ja:
X tomicher X pisze:Jestem zdecydowany zawiesić go na lewej stronie bagażnika, na ściance (tak jak na zdjęciu).



Awatar użytkownika
Rodżi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt lip 20, 2007 20:19
Lokalizacja: Wwa
Kontakt:

Post autor: Rodżi » sob sty 05, 2008 23:47

X tomicher X pisze:Jestem zdecydowany zawiesić go na lewej stronie bagażnika, na ściance (tak jak na zdjęciu).
A nie zmieści Ci się pod tą klapkę gdzie ma być trójkąt i apteczka? Ja mam tam wrzucony oryginalnie i przymocowany bo nadkola tam. Wszystko ładnie się zamyka i nie widać nawet kawałeczka... :)


[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r5.fodey.com/1fe64b7b350cf4cbe913ca00a3d987181.1.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
X tomicher X
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 23:17
Kontakt:

Post autor: X tomicher X » czw sty 17, 2008 16:14

Rodżi pisze:
X tomicher X pisze:Jestem zdecydowany zawiesić go na lewej stronie bagażnika, na ściance (tak jak na zdjęciu).
A nie zmieści Ci się pod tą klapkę gdzie ma być trójkąt i apteczka? Ja mam tam wrzucony oryginalnie i przymocowany bo nadkola tam. Wszystko ładnie się zamyka i nie widać nawet kawałeczka... :)
Nie zmieści się tam, dalej chcę go przykręcić tak jak na zdjęciu które wczesniej podałem. Szukałem w "nasze auta" właściciela tego czarnego golfa z początkiem rejestracji NE ale niestety nie znalazłem (pewnie przeoczyłem). Nie wiem jaki jest najlepszy patent żeby go dokręcić do lewego boku : ( Średnio mi sie widzi żeby go wiercić przez blache - to będzie ostateczność...

pozdro
Ostatnio zmieniony czw sty 17, 2008 16:15 przez X tomicher X, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 38 gości