Mk2 JVC KD-G333

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Wajcheusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz gru 16, 2007 23:45
Lokalizacja: NoVWe Mosty - Bytom
Kontakt:

Mk2 JVC KD-G333

Post autor: Wajcheusz » pn gru 31, 2007 21:41

Witam, mam pytanie a w zasadzie kilka,

mam w swoim Mk2 Radyjko JVC KD-G333, nie ruszałem instalacji głośnikowej na której przyjechał z niemiec, mianowicie głośniki w podszybiu i drzwiach podłączone są razem, prawa strona 2 głośniki na prawym kanale i tak samo z lewej.

czyli pozostają 2 niewykorzystane kanały, teraz mam pytanie chciałbym to zmienić (razem z głośnikami)

w ciągu kilku dni bede montował do bagażnika skrzynke basową (na całą szerokość bagażnika przy siedzeniu, oczywiście dzielona na 2 z 2 głośnikami Pionierka) i do tego Boschmann-a ZX-III

więc nie chciałbym tzw. tylnych głośników.

czyli skończe żeby było wiadomo

chce znać waszą opinię o radyjku, skrzynce, wzmaku, no i proszę o rady na temat zestawu do przodu.

Szczęśliwego nowego roku.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pn gru 31, 2007 22:14

O takich problemach było dużo tematów ...........ale dziś jest Sylwester ,więc nie usunę tematu i pomogę. Z twojego postu wynika ,że chcesz "po macoszemu" potraktować przedni system glosników ,a skupić się na subie ...sory burczy-subach Pioneera i to 2 sztukach.W MKII masz miejsce tylko na 13cm głośniki w drzwiach ,a w podszybiu są 87mm pierdzidełka . Z takich przetworników ciężko coś sensownego wykombinować ,bo w połączeniu z subami ,ten zestaw to tzw. BUM-cyk . Zero "kicka" z przedniego zestawu ,bo o ile coś tam z dobrej 13 mozna by było wykombinować ,to i tak trzeba by było dać dystanse,panele ,wygłuszenie itd. ,a takie "zabiegi" nie mają sensu ,bo lepiej od razu zapodać 165mm woferw drzwi. O oryginalnych miejscach tej 13 (klapka) od razu zapomnij ,szkoda kasy na głośnik do tej "klapki" ,po podaniu sygnalu cała tapicerka "pierdzi" . Skup się na przodzie tzn. daj dystans(panel) na 165mm wofer (minimum to ten z powe.pl za 55zł >co i jak tam znajdziesz) ,kup przedni system głosników odseparowanych ,no i przydało by się je zasilić jakimś wzmacniaczem ,bo radio nie bardzo nadaje się do "pędzenia" głosników (moc,brak filtrów HPF ). Suba zostaw sobie na deser .

PS: nie piszę jakie głosniki ,bo nie znam muzy,którą słuchasz , no i kasy

PS2: Kto Ci polecił suby Pioneera ......ten Boschman też moc ma ale ....to nie wszystko



Awatar użytkownika
Wajcheusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz gru 16, 2007 23:45
Lokalizacja: NoVWe Mosty - Bytom
Kontakt:

Post autor: Wajcheusz » pn gru 31, 2007 22:33

nie polecił mi ich nikt, poporstu od jakiegoś czasu bawię się w car-elektryke (tylko instalacja elektryczna i audio, ale nie brałem się za tworzenie systemu głośników)

kumpel chce żebym przetestował to co on kupił sobie, czyli że przez jakieś co najmniej 2 miechy bede z tym jeździł, a znając jego zapęd do pozbycia sie jego hondy to pewnie z pół roku albo dłużej.

teraz po kolei, chce zainwestować właśnie w Car-Audio,
jeśli masz propozycje żeby do tyłu też coś włożyć (poza skrzynką) to chętnie jej wysłucham.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości