Podłączanie mp3 pod radio na kasety.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

tomikVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 04, 2007 23:33
Lokalizacja: LBK

Podłączanie mp3 pod radio na kasety.

Post autor: tomikVW » sob gru 15, 2007 11:06

Witam, mam taki problem, podłączyłem mp3 pod ten kabel wychodzący z mechanizmu od kasety (3 żyłowy) , mp3 gra , tylko strasznie trzeszczy w głośnikach , radio fm gra normalnie, słyszałem o takim czymś, że trzeba się podpiąć pod jakiś przedwzmacniacz albo zamontować potencjometr na kablu od mp3 bo niby za duży sygnał , pomoże ktoś z tym się uporać ? gdzie się podpiąć pod ten przedwzmacniacz ?



Awatar użytkownika
Michal-majster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr maja 16, 2007 11:58
Lokalizacja: Grabownica, k. Kielc
Kontakt:

Post autor: Michal-majster » sob gru 15, 2007 12:39

Myślę że to nie było najlepsze posunięcie, z mp3ki idzie za mocny sygnał na przedwzmacniacz od głowicy, musiałbyś się wpiąć między przedwzmacniacz a wzmacniacz w radiu, postaram się pomóc jeśli podasz mi model końcówki mocy tego radyjka i jaki model i marka radia, będzie trochę zabawy z szukaniem po ścieżkach. :bigok:



tomikVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 04, 2007 23:33
Lokalizacja: LBK

radio

Post autor: tomikVW » sob gru 15, 2007 18:07

Radio to Grundig 1200 VD, modelu końcówki mocy nie znam, czyli trzeba metodą prób i błędów próbować podłączać kabelki od mp3 do styków na płytce aż się trafi ?



Awatar użytkownika
hayperekpo
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2719
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 13:41
Lokalizacja: Kraków/GOP

Post autor: hayperekpo » sob gru 15, 2007 20:45

tomikVW, to najszybsza droga do spalenia radia :) Pogadaj lepiej z jakimś znajomym elektronikiem, powinien sobie z tym bez problemu poradzić...


Obrazek
Zanim zapytasz na PW, skorzystaj z forumowej szukajki, FAQ i wujaszka Google

Awatar użytkownika
Michal-majster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr maja 16, 2007 11:58
Lokalizacja: Grabownica, k. Kielc
Kontakt:

Post autor: Michal-majster » ndz gru 16, 2007 11:57

Metodą prób i błędów najszybciej spalisz mp3'kę, hayperekpo dobrze Ci radzi, idź z tym do znajomego elektronika i będzie po problemie, gdybyśmieszkał koło kielc to sam bym Ci to zrobił :helm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości