Sterowanie wzmacniaczem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

GHOSTRIDER

Sterowanie wzmacniaczem

Post autor: GHOSTRIDER » pn lip 11, 2005 11:49

zabieram sie za naglasnianie mojego mk3 GT,mam juz caly potrzebny sprzet tylko zastanawiam sie jak zrobic sterowanie piecem zeby wlaczal sie po odpaleniu radia,dodam ze mam SONY CDX-r3000.Podajcie jakies sposoby podlaczenia zeby to tak dzialalo.
Dzieki :kufel:



Awatar użytkownika
Bolo_3m
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 11:49
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Sterowanie wzmacniaczem

Post autor: Bolo_3m » pn lip 11, 2005 12:59

GHOSTRIDER pisze:zabieram sie za naglasnianie mojego mk3 GT,mam juz caly potrzebny sprzet tylko zastanawiam sie jak zrobic sterowanie piecem zeby wlaczal sie po odpaleniu radia,dodam ze mam SONY CDX-r3000.Podajcie jakies sposoby podlaczenia zeby to tak dzialalo.
Dzieki :kufel:
a moze przelacznik dac gdzies na desce kolo radia


www.vwgolf.pl

GHOSTRIDER

Post autor: GHOSTRIDER » pn lip 11, 2005 13:36

w ostatecznosci tak zrobie ale chcialem sie dowiedziec czy ktos robil to w ten sposob jak napisalem w tytule



Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » pn lip 11, 2005 14:36

kabel sterujacy od wzmacaniacza podlaczsz do kabelka w radio (zazwyczaj niebieski) opisanego jako REMOTE ANTENA i po sprawie za kazdym razem jak wlaczysz radio, wlaczy sie tez wzmacniacz :bigok:


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

GHOSTRIDER

Post autor: GHOSTRIDER » pn lip 11, 2005 15:48

Dzieki wlasnie o to mi chodzilo wiedzialem ze ktorys kabel od radia mozna podlaczyc pod sterowanie piecem



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt lip 12, 2005 12:58

Jakbyś go nie podpioł to by nie grał dody się nie świecą. Chyba że to jakiś staroć.


TUTENHAMON

GHOSTRIDER

Post autor: GHOSTRIDER » wt lip 12, 2005 20:09

nie to nie tak sprzecik gra ok tylko nie chce codziennie wieczorem wyjmowac bezpiecznika ze wzmachola



Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » wt lip 12, 2005 20:57

TUTENHAMON pisze:Jakbyś go nie podpioł to by nie grał dody się nie świecą. Chyba że to jakiś staroć.
moze ma zmostkowane aba plusy ? :chytry:


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » śr lip 13, 2005 08:07

GHOSTRIDER pisze:nie to nie tak sprzecik gra ok tylko nie chce codziennie wieczorem wyjmowac bezpiecznika ze wzmachola
NAPISZ DOKŁADNIE O CO CI CHODZI I JAK MASZ GO TERAZ PODPIETEGO


TUTENHAMON

GHOSTRIDER

Post autor: GHOSTRIDER » śr lip 13, 2005 10:56

zmostkowalem oba plusy,rozumiem ze kabel z radia podpinam pod ten drugi plus na wzmacholu,troszke sie krece bo to moja pierwsza zabudowa na tak duza skale :)
a chodzi mi tylko o to ze jak wlaczam radio to zalacza sie wzmacniacz a jak gasze to gasna i to i to



Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » śr lip 13, 2005 11:33

GHOSTRIDER pisze:zmostkowalem oba plusy,rozumiem ze kabel z radia podpinam pod ten drugi plus na wzmacholu,troszke sie krece bo to moja pierwsza zabudowa na tak duza skale :)
a chodzi mi tylko o to ze jak wlaczam radio to zalacza sie wzmacniacz a jak gasze to gasna i to i to
dokladnie tak, rozmostkuj te plusy i pod jeden (powinien byc oznaczony remote czy rmt albo jakos tak) podlacz ten od radia i juz :bigok:


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

miehoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz sty 27, 2013 21:17
Lokalizacja: KRK

Re: Sterowanie wzmacniaczem

Post autor: miehoo » śr maja 22, 2013 23:21

Witam! Jesli mozna, to odswieze temat. Generalnie mam ten sam problem co autor tematu, z ta roznica, ze poza wzmacniaczem do "wysterowania" mam jeszcze skrzynie basowa i o ile nie myle nazwy do zasilenia separator antenowy. Troche tego duzo moim zdaniem jak na podpiecie sie pod magiczny niebieski przewod od anteny. Istnieja jakies inne opcje? Montowanie dodatkowych przelacznikow itp na desce wolalbym sobie odpuscic, albo pozostawic to jako ostatecznosc, bo zapomniec wylaczyc nie trudno, a na drugi dzien katastrofa. Mostkowanie oczywiscie tez tematu nie rozwiazuje z przyczyn oczywistych. Myslalem tez o +12V po stacyjce, ale na postoju pozostanie mi gwizdac tylko. Moze przerabial ktos juz ten temat i podpowie, zeby to przyslowiowe rece i nogi mialo?
Dzieki z gory



Awatar użytkownika
Damian92
NEB-raska...
NEB-raska...
Posty: 1837
Rejestracja: pn gru 28, 2009 23:55
Lokalizacja: Elbląg

Sterowanie wzmacniaczem

Post autor: Damian92 » sob maja 25, 2013 21:30

miehoo, odkop miesiąca :) :bigok:
Skrzynia basowa jest podpięta pod wzmacniacz do wzmacniacza potrzeba jeden pobudzeniowy ( z niebieskiego od radia) i tak samo do anteny, podepnij te 2 kable pod niebieski kabel z radia i nic się nie będzie działo :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości