Clarion DRX 9375 R

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

tadzik3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr lis 28, 2007 21:43
Lokalizacja: Łebień
Kontakt:

Clarion DRX 9375 R

Post autor: tadzik3 » śr lis 28, 2007 22:02

Clarion DRX 9375 R posiadam takie radio i chciałbym zmienić na jakieś lepsze ponieważ zaczyna mi przerywać CD....
co możecie mi doradzić??

Audio:
Radio: Clarion DRX 9375 R
Wzmak: Audison srx4
Sub: Hertz ES 250
Głośniki przednie: TEC 165mm Obrazek



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » śr lis 28, 2007 22:43

Ile masz kasy ,bo nawet podobnie brzmiące ale nówka kosztuje kupę kasy ,a ty chcesz lepsze ........no cię szarpnie :-) .

PS: może oddasz go do serwisu ,żeby zrobili "remont generalny" ,kosztować też bedzie ale miałbyś i gwarancję .
Ostatnio zmieniony czw lis 29, 2007 17:29 przez powalla, łącznie zmieniany 1 raz.



Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » czw lis 29, 2007 11:48

Może radio jest dobre tylko zle zamontowane ("z boku"niektórych radii jest regulaja położenia lasera aby laser był ustawiony poziomo i tyczy się to szczególnie starszych radii i radii z Navi) albo po prostu używasz porysowanych płyt CD-Audio.
Ostatnio zmieniony czw lis 29, 2007 11:48 przez Cookiemonster, łącznie zmieniany 1 raz.


Kłamca z dwumetrowymnosem !

tadzik3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr lis 28, 2007 21:43
Lokalizacja: Łebień
Kontakt:

Post autor: tadzik3 » czw lis 29, 2007 22:27

powalla pisze:Ile masz kasy ,bo nawet podobnie brzmiące ale nówka kosztuje kupę kasy ,a ty chcesz lepsze ........no cię szarpnie :-) .

PS: może oddasz go do serwisu ,żeby zrobili "remont generalny" ,kosztować też bedzie ale miałbyś i gwarancję .



No grało mi fajnie jakieś pól roku temu ale teraz już gra za slabo przyzwyczaiłem sie do tego myślałem nad jeszcze jednym audisonem srx2 i drzwi przerobić na dwa głośniki...
i tez wstawić tec 165 mm...
Oczywiście drzwi wygłuszone i głośnik w Mdfie

[ Dodano: 29 Lis 2007 21:30 ]
Cookiemonster pisze:Może radio jest dobre tylko zle zamontowane ("z boku"niektórych radii jest regulaja położenia lasera aby laser był ustawiony poziomo i tyczy się to szczególnie starszych radii i radii z Navi) albo po prostu używasz porysowanych płyt CD-Audio.


Kupuje orginalne CD bo różnica jest WIELKA a porysowane nie sa...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości