Trochę pytań. Pioneer DEH 2900MP.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » ndz lis 18, 2007 15:24

mlody87 pisze:wiecie moze jak to sie ma do radia Sony
Brzmieniowo nie poczujesz różnicy ,na tym sprzęcie co masz ale zyskasz na niezawodności ,bo nie licząc dużej ilości kłopotów Pioneerów z "brakiem masy" na RCA ,to lasery i sam mechanizm są bezawaryjne przez długie lata .
VwDarek pisze:Czyli zmiana na gorsze?
Radzę posłuchać najpierw .........chociaż jak widać po posiadanym przez ciebie sprzęcie z basu możesz być zadowolony ,chyba ,że będziesz miał wstręt do "walenia kijem po kartonie" ,bo tak w skrócie można określić bas z GTB.



Awatar użytkownika
VwDarek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 11, 2006 17:54
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: VwDarek » ndz lis 18, 2007 17:53

powalla pisze:"walenia kijem po kartonie" ,bo tak w skrócie można określić bas z GTB.
Tak wiem czytałem różne opinie o sprzęcie GTB.. Ale jakoś u mnie ładnie to gra..Po dobrej regulacji bas jest "miękki" i "głęboki". Subik ładnie schodzi niziutko i mi to na razie wystarczy :) Nie mówię że jest to jakiś zaje**sty sprzęt ale za tą cenę mi wystarczy :grin:
Kubus20, No szczerze to mi na MP3 zależy.. (pisze na gg do Ciebie w sprawie głośników :) )



Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » ndz lis 18, 2007 18:55

To też jest super metoda , aby apetyt nie rósł zbyt szybko :grin: Ja jestem ciągle głodny i nie nasycony , skok sprzetowy o 2 klasy to minimum. Ale jestem juz chyba bliżej końca mojej choroby :grin: Zacznie ci się ..... jak poczujesz różnicę w dzwięku po wygrzaniu kabli głośnikowych albo lutach cynowo-srebrnych w poruwnaniu do cynowych :grin: Jak dla mnie zabawa jest przeje.....wyrąbisto...fajowa i wogóle. Na szczęście wydaje tylko kase na CA i piwo ...narazie :rotfl:


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
tomaszvw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 14:39
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: tomaszvw » śr lis 21, 2007 20:05

Witam!!
Juz jakis czas temu zmienilem radyjko z jakiegos tam panasonica na pionka DEH-2920MP i nie ma parownania. Z przodu graja 16,5cm + tweererki tyl skrzynka. Gra bardzo ladnie czysto ladna regulacja i dosc odczuwalna w jakosci poprawa przez comp i bmx. Przeczyta kazda plytke nawet porysowana nozem i zle nagrana. Od kad go mam ani razu nie przycial sie na audio lub mp3 na dziurze. Jesli masz jeszcze wzmak na skrzynke to przy basie na 0 i loudness 1 gra bardzo glosno przy braku odczuwalnych zniekszalcen, Wczesniej napedzal mi jaja na tyle to dziwili sie ludzie,ze wzmaka nie mam. Za ta kase polecam w 100%.

[ Dodano: 21 Lis 2007 19:10 ]
A i jesli je kupisz (czy jakies inne) to polecan na dziendobry podczepienie radyjka bezposrednio z aku kablem. Na org. kablach przy mocnym basie przygasalo lekko podswietle. Ja mam poprowadzone z aku 2mm kabelek do samej kostki i gra odczuwalnie lepiej.


Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo, na pewno to zepsujesz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości