[6N] Moj nowy sprzet za 170euro...oplacalo sie ?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » śr lip 06, 2005 21:55

nie trzeba być audiofilem żeby wydawać swoje pieniądze z głową. Większa część ludzi wydaje je kompletnie bez sensu. pokutyją mity o tym że głośniki montuje się z tyłu, że sony kenwood magnat itp to dobre firmy. Niewiedza jest przerażająca.

Nie trzeba wydawać duzo tylko z głową.



ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » czw lip 07, 2005 08:35

Ser.
Przykro mi, że odbierasz moje intencje żle (moze to kwestia znaków przystankowych) W moich mypowiedziach starałem sie brać twoją stronę (widocznie się to nie udało) i po raz koleny przesiwstawiłem sie innym kolego (oni juz wiedzą któzy to :-))
Wiem ile to jest 170 Euro.
starałem sie tłumaczyć ze skoro jestes zadowolony to nie zmieniaj. Bo uwazam ze sprzet kupiłeś sobie a nie ku uciesze kolegów z forum.
Nie mam sprzetu high end. za pieniądze które wydałeś na swój miałbym kilka takich jak mój. Dlaczego ? Moje auto stoi pod blokiem i nie stac mnie na wymiane szyb, sprzetu co kwartał. (mam w tym doświadczenia)
Nie jestem audiofilem ale głucholcem też nie.
Przepraszam cie ze naraziłem Cie na PIEDROLENIE.
to sie więcej nie powtorzy.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » czw lip 07, 2005 10:13

cały czas powtarzasz że żeby dzwięk w aucie był dobry trzeba wydać dużo kasy... uparty jak nie wiem co. Za te 170E mozna było zrobić przyzwoite granie dobierając odpowiednie komponenty.

Ta ty w kółko to samo "nie jestem audiofilem" "kasa" o ranyyyy



ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » czw lip 07, 2005 11:32

Zle to ująłem skoro wszyscy tak to odbierają.
Chodziło o to ze to wcale zadna sztuka wydać kupie kasy na extra sprzet, to niemal zawsze rowna sie znakomitym efektom (pozostaje jeszcze strojenie ktore pominę)
to co cały czas STARAM sie powtarzac to to ze z taniego sprzetu tez mozna wycisną dobre efekty.
Audiofil. A co mam pisac skoro nim nie jestem? Głuchy tez nie jestem bo potrafie odróznic dobre brzmienie od gównianego.
Kurde, miałem już nic nie pisać!
Radzicie serowi wyrzucić to co kupił i kupic tylko na przód. Też sie zgadzam ale napisałbym to w momencie kiedy nie miałby jeszcze rozwalonej tylniej pólki. A teraz zastosując sie do (słusznych) rad będzie jeszcze musiał kupic półkę. Pewnie w drzwiach nie ma miejsca na głosniki itp. Nikt tu niestety (any ser ani reszta forum) nie podniosła tematu możliwych rozwiązań tylko od razu ze żle.
I to mnie najbardziej (nie wiem jakie slowo uzyć).
Pozdrwiam



ser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 21, 2005 02:03
Lokalizacja: Hannover
Kontakt:

Post autor: ser » czw lip 07, 2005 15:57

siema,

PEACE ludzie :bigok: , wiem ze ja zle zrobilem i troche popierdzielil sie caly temat ... ale co tam i tak jestescie pozytywni i nie chcemy sie tu klocic, takze jest ok... co do polki to no problem bo moja dziewczyna ma tez 6n i jak co to mala podmianke strzele , :helm: ale nie wiem czy to mozliwe zeby zamontowac glosniki w drzwi tanim kosztem... jesli nie wiedzie jak wygladaja drzwi od srodka od 6n , to chetnie fotke zrobie...co do blaupunktow to je oddalem i powiedzcie jakie sa lepsze od nich w takiech wielkosci i ktore do mojego radia pasuja

p.s. tamat zapowiadal sie nudny ale pozytywnie sie rozkrecil, chociaz takie rzeczy byly juz 100 razy na forum :jezor:

ditomek : kacjen tego co napisal sobie z palca nie wyssal , ale juz zes poprawil :pub:

Dzieki z gory , a teraz ide se jointa zapalic i pokombinowac co zrobic z drzwiami ... ser



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości