[6N] Moj nowy sprzet za 170euro...oplacalo sie ?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

ser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 21, 2005 02:03
Lokalizacja: Hannover
Kontakt:

[6N] Moj nowy sprzet za 170euro...oplacalo sie ?

Post autor: ser » wt lip 05, 2005 00:18

Siema ludzie,

Dzis odwiedzilem Media Markt i wydalem troche kasy. Zasatanawia mnie czy nie dostalbym tych rzeczy co kupilem w polsce taniej ...

1. Radio Panasonic za 99€
2 Z przodu zamontowalem 80watt Blaupunkty za 20€
3. Z tylu Pionieer 380watt za 50€

Za msc chce sobie tube Blaupunkta wlozyc i wzmacniacz Magnat'a, ale narazie urlop :helm:
Fotki ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » wt lip 05, 2005 00:37

Strasznie wtopiłeś kasę -

rada na przyszłość: Najpierw pytaj na forum a potem kupuj ( z głową )

Dobór komponentów i marek - KASZANA!



ser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 21, 2005 02:03
Lokalizacja: Hannover
Kontakt:

Post autor: ser » wt lip 05, 2005 00:47

kacjen :
masz racje bo o sprzecie nie mam zadnego pojecia :crazy:
1 - moge jeszcze wszystko oddac , takze nie ma problmu
2 - w sumie jak narazie jestem zadowolony do 30 moge spokojnie odkrecic ale potem juz pupa , tylko by sie chyba wzmacniacz przydal i skrzynka ..

mam pyt. co jest zle w tych glosnikach czy radiu ???

Kolega mowil ze lepiej gdybym te tylne z przodu zamontowal, tylko ze w tym problem ze nie ma gdzie ich zamontowac. bo w drzwiach nie ma zadnych ani orginalnych. takze musialbym boczki wymienic... a to jak dla mnie za duza zabawa (za duzo kasy)...

ale dzieki za komentarz


ser



ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » wt lip 05, 2005 08:11

żle, bo żle i już :-)

Jednak po krótkim namyśle napiszę tak:
Po co pytasz czy dobrze zrobiłeś???
Chciałes się pochwalić jakie to niebywałe szczęście Ciebie spotkało ze kupiłeś taki odlotowy sprzet za niemal bezcen?
Jechli ta opinia miałaby cokolwiek znaczyć to pytać trzeba było przez zakupem. Nie wiem ile prawdy jest w tym ze mozesz to oddać.
I chyba najważniejsze, jak system gra wg Ciebie?
Jesli dobrze to po co pytasz o zdanie inne osoby które go nie słyszały.
Po samych klockach nie da sie powiedzieć jaki będzie dwięk bo nikt przeciez nie wie czy nie katujesz tego wszystkiego korecją basu i sopranu.
Identyczna sytuacja w przypadku kiedy z brzmienia nie jesteś zadowolony.
Zreszta nic nie piszesz o brzmieniu. To co liczy sie dla Ciebie najbardziej to cena i moc głóśników. szczególnie tył robi wrażenie 380W to kupa pałera.
Wyobraż sobie teraz taką sytuację: bieżesz 400 W zarówke z latarni ulicznej i zasilasz ją z akumulatora. Jasno jak cholera. Tak samo jest z Twoimi głosnikami.
Duże brawa należa sie też za wypowiedzi w stylu "żle bo żle ale i tak nie powiemy ci co jest żle"
Wg mnie jesli system jest zmontowany, Ty jesteś z niego zadowolony to nie pytaj tylko słuchaj, do tego własnie go chyba kupiłeś.
A jeśli nie jesteś zadowolony to napisz z czego.
Aha system jest tyle wart i le klient jest w stanie za niego zapłacić.
Choć w fabryce powiedzą Ci inaczej :-)
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » wt lip 05, 2005 10:42

ditomek pisze: Jesli dobrze to po co pytasz o zdanie inne osoby które go nie słyszały.
Po samych klockach nie da sie powiedzieć jaki będzie dwięk bo nikt przeciez nie wie czy nie katujesz tego wszystkiego korecją basu i sopranu.
Identyczna sytuacja w przypadku kiedy z brzmienia nie jesteś zadowolony.


Duże brawa należa sie też za wypowiedzi w stylu "żle bo żle ale i tak nie powiemy ci co jest żle"

Pozdrawiam
Po tych klockach bez problemu mozna powiedziec jak to gra bez słuchania.

a mówić co jest źle nie będę bo było o tym sto razy pisane poza tym "patrz FAQ"



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt lip 05, 2005 16:07

Jedna wielka tragedia


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » wt lip 05, 2005 17:20

O Boże, oddaj to jak najszybciej i poczytaj sobie na tym forum lub innym o Car Audio...



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » wt lip 05, 2005 18:34

ale GSM`a masz takiego jak ja :D :bigok:



ser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 21, 2005 02:03
Lokalizacja: Hannover
Kontakt:

Post autor: ser » wt lip 05, 2005 20:20

ello ,

kurde to jednak cos zle zrobilem jesli wszyscy mowicie ze masakra..

Z tylnych glosnikow jestem bardzo zadowolony i z radia tez tylko te glosniki blaupunkta sa jakies nie takie , te bede musial oddac , mam na to jeszcze 2 tyg czasu, bo w media markcie jest taka gwarancja ze mozna w ciagu 2 tyg bez powodu oddac ....

ser



ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » śr lip 06, 2005 09:16

kacjen napisał
a mówić co jest źle nie będę bo było o tym sto razy pisane poza tym "patrz FAQ"
robi sie tutaj powoli forum dla wybranych. Nowi zostaja utarci na starcie a starzy nie zadają tego typu pytań. moze dlatego wieje nudą??
Nie wiem.
ser
a wiesz na co go masz zmienic?
wg mne zrobisz głupio.
jestes z systemu zadowolony a tu jakiś człek którego nie widziałes na oczy mówi co ze to chłam, a ty zaraz lecisz i kupujesz coś innego.
Pewnie droższego. Ale czy własnie na tym zalezy Ci najbardziej? Imponowaniu innym?
Zawsze doradzałem umiarkowanie w zakupach (ale jak jesteś milionerem to szalej na maksa)
podpowiem Ci tylko tyle: nie kupuj czasem Sony, tutaj (forum) nie cieszy sie on uznaniem. Nawet jakby ci się niewiem jak podobało to go nie kupuj.
Pamiętaj ... forum go nie cierpi.
Pozdrawiam.[/b]



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » śr lip 06, 2005 10:35

ditomek - zastanowiłes się czemu forum - a własciwie fora (wszystkie na których byłem) nie cierpia sony??? przedstawiłeś to tak jakby ktoś sobie to wymyślił ubzdurał. Ludzie mają uszy.

A na forach wieje nudą własnie wtedy kiedy ciągle zadawane są te same pytania, a kwestia "supermarketowego" nagłośnienia była omawiana milion razy i gdyby ser poczytał sobie posty t nie wyrzuciłby pieniędzy na to co ma i teraz nie musiałby zakładac tego wątku.

SER - wywal te wszystkie głośniki i zainstaluj przyzwoity system odseparowany do przodu i NIC z tyłu chyba że kupisz subwoofer.



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » śr lip 06, 2005 15:34

Popieram nic nie dodam bo szkoda słów. "FAQ"


TUTENHAMON

ser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 21, 2005 02:03
Lokalizacja: Hannover
Kontakt:

Post autor: ser » śr lip 06, 2005 18:08

siema

Ditomek:

Hehe , czy ja powiedzialem ze wszystko oddam i kupie cos innego bo ktos mi na forum mowi (powiedzialem ze zmienie tylko przednie glosniki) , hehe a co do imponowania to troche mi ciebie zal i co to ma wspolnego z milionerem , jesli to 170€ (jesli nie wiesz to jest to okolo 750zl) 750zl to MILIONY dla ciebie to - no comment , pewnie masz sprzet za 3 razy tyle, ale *#cenzura#* ze chce sie szpanowac, poprostu ciesze sie ze na tyle mnie stac... jesli chcialbym szpanowac to kupilbym sobie tania MK3 albo MK2 i za reszte kupil bym sprzet , ale wole jezdzic nowszym (lepszym) autem i miec sprzet za 170€ :green_fuck: , bo nie jest to dla mnie takie wazne ....

Moje pytanie bylo : czy przeplacilem i czy dostalbym cos lepszego i tym ludziom ktorzy mi na to odpowiedzieli dziekuje (np. kacjen czy tutenhamon ) a co do faq to sorki ze wczesniej nie zwrocilem na to uwagi



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » śr lip 06, 2005 21:30

poprostu na tym forum grupa ludzi znajaca sie na car audio dziwnym trafem po kazdym jedzie :) poprostu nie kazdy jest audiofilem...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości