Jaki zestaw wybrać??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

koti23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 10, 2007 10:54
Lokalizacja: Warszawa

Jaki zestaw wybrać??

Post autor: koti23 » pt lis 09, 2007 19:23

Witam!
Jestem zainteresowany kupnem zestawu głośników na przód a dokładnie głośniki 165mm w przednie drzwi + tweetery + zwrotnice! Mam teraz dylemat który zestaw wybrać bo aż tak dobrze się na tym nie znam:/ i dlatego chcę się poradzić specjalistów!
Do wyboru mam zestawy:

1. INFINITY KAPPA 65.7CS
2. Rockford Fosgate T162S
3. INFINITY KAPPA PERFECT 6.1
4. INFINITY KAPPA 60.7CS
5. ALPINE SPX-17REF
6. Audiobahn ACIS62
7. DLS MS6A
8. JL AUDIO XR650-CXI
9. FOCAL 165 A1
10. MB QUART QSC 164

Chciałbym aby ktoś mi pomógł wybrać coś z tych zestawów co podałem ponieważ mogę je mieć w dobrej cenie:) bo tak to nie mam tyle kasy aby wydać na takie głośniczki ale jak się trafia okazja ze mogę coś takie mieć po dobrej cenie wiec chciałbym skorzystać :grin:
Moim faworytem z tych zestawów co przedstawiłem jest Rockford Fosgate T162S :food: ale nie wiem do końca czy one sie nadają do wsadzenia w drzwi i czy dobrze grają :helm: Ogólnie to czy któreś z tych głośniczków sie nadają do wsadzenia w drzwi?? Jak już pisałem nie znam się na Car Audio :/ Chciałbym mieć w aucie zestaw który po prostu czysto gra :jezor: nie musi być jakiś wielki bass. Będę wdzięczny jak ktoś mi doradzi w wyborze :okej:



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt lis 09, 2007 19:42

Dobra cena tzn. ILE? Jaka reszta sprzętu? Jakiej muzy słuchasz?



koti23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 10, 2007 10:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: koti23 » pt lis 09, 2007 19:50

Dobra cena to coś w granicach 500zł :chytry:
Co do reszty sprzętu to szukam jakiegoś radyjka PIONEER albo ALPINE. Wzmacniacza jeszcze nie mam ale będę nad tym myślał :grin: Wiem że bez wzmacniacza to to nie będzie grało ale narazie nie mam kaski na niego!!!
Słucham to w sumie wszystkiego :bigok: Nie mam wybranego jednego rodzaju muzyki!



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt lis 09, 2007 20:59

Hmmmm ......trudno coś polecić ,bo z jednej strony za 500zł kupić te rockfordy to okazja ale z drugiej strony "pędzić" je z radia ..........bez sensu . Nie wiem jak tam z finansami u ciebie ale żeby "wykorzystać" te głośniki ,to reszta klocków musiała by być na podobnym poziomie (czytaj drogie) . Te zestawy są na dobrym poziomie jakościowym ale ...........nie dane mi było słuchać wszystkich więc się nie mogę opowiadać za którymś zestawem (ten Focal trochę odstaje ....w dół).



koti23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 10, 2007 10:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: koti23 » pt lis 09, 2007 22:32

Powiedzmy że wzmacniacz tez mogę mieć po dobrej cenie :grin: Więc który z tych zestawów byście polecili?? Może któryś z nich szczególnie sie wyróżnia swoimi parametrami i naprawdę warto go kupić za taką kasę ?
I jeszcze jedno pytanie czy jak wybiorę jeden zestaw np. Rockford Fosgate to czy dobrze aby wzmacniacz był tej samej firmy?? Na co zwracać uwagę przy wyborze w wzmacniacza??

[ Dodano: 10 Lis 2007 12:42 ]
Może ktoś ma jakieś inne propozycje spoza tej listy które są w granicach 500zł i są tej samej klasy albo wyższej niż moje propozycje??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości