jak podlaczyc radio zeby gralo?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Sayall
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 19:26
Lokalizacja: Wielkopolska

jak podlaczyc radio zeby gralo?

Post autor: Sayall » czw paź 25, 2007 17:17

Hallo! Witam wszystkich. Chce podlaczyc do mojego MKIV radio MP3, problem w tym, ze mam oryginalny zestaw audio ze wzmacniaczem w moim aucie i niestety kostki nie pasuja. Zasilanie radia dziala, ale jak podlaczyc glosniki???Sa tam o i le sie nie myle, tylko 3 zlaczone kostki mini ISO i koniec. Jak to podlaczyc, zeby gralo??Pozdrawiam



Awatar użytkownika
gino_gti
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: pn cze 25, 2007 18:32
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: gino_gti » czw paź 25, 2007 17:34

a jakie masz Radio ??
a tak pozatym chyba najłatwiejsza opcja bedzie znalezienie odpowiedznich przejsciówek na allegro jest ich tam od groma a jak nie da rady nic dopasowac to dorzuc jakies fotki kostek i wejscia do radia a cos na pewno sie wykombinuje. :bajer:


MK I with ABF +

MK III with R5 2.2 20V T 4x4 (under construction)

Passat b4 with 1Z ++

Awatar użytkownika
mario_88s
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn sie 20, 2007 13:51
Lokalizacja: Łuków
Kontakt:

Post autor: mario_88s » czw paź 25, 2007 21:25

Witam!! Mozesz poszukac na allegro przejsciowek jak kolega mowil, albo podjedz to pierwszego lepszego sklepu z car audio to tam Ci doradza albo dopasuja przejsciowke
Pozdr.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1345875#1345875
wejdz i zobacz:)

Sayall
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 19:26
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Sayall » sob paź 27, 2007 23:24

Ja to wogole mam niezle jazdy moim autem;) Nie wiem jakie radio bylo w oryginale w tym aucie, mam procesor dzwieku w konsoli, w bagaju zmieniarke na 6CD, i wzmachol nokii, poza tym mam tez telefon nokii w podlokietniku, nawet dziala;) zastanawiam sie nad oryginalnym radiem ale w sumie wolalbym MP3, i co teraz?? jak to podlaczyc, przez te adaptery??sam nie wiem co zrobiic.
pozdro



Awatar użytkownika
gino_gti
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: pn cze 25, 2007 18:32
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: gino_gti » ndz paź 28, 2007 01:04

wiec tak
niestey nie mialem jeszce okazji grzebac w mkIV ale mam nadzieje ze jeszcze kiedys bedzie mie stac na takie autko w kazdym badz razie
jezeli chcesz sobie wrzucic radio na mp3 to zmieniarke mozesz wyciagnac razem ze kabelkami bo juz Ci nie bedzie potrzebna co do wzmachola to sadze ze bezproblemowo powinienes go podpiac do kazdego radia na mp3 ale niestety nie pomge Ci nic wiecej bo nie wiem pod jakie radi kobinowac to jest raz a dwa potrzebowalbym fotki zeby wiedziec jak sie za to zabrac i poraz kolajny odsylam na allegro do zakladki sprzet car audio i tam w kostkach iso znajdziesz sporo przejsciowek.
pozdravwiam :bigok:


MK I with ABF +

MK III with R5 2.2 20V T 4x4 (under construction)

Passat b4 with 1Z ++

Sayall
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 19:26
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Sayall » ndz paź 28, 2007 17:27

oto fotki;) Obrazek



Awatar użytkownika
gino_gti
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: pn cze 25, 2007 18:32
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: gino_gti » ndz paź 28, 2007 23:20

:bajer: a o to rozwiazanie problemu przejsciowka do kosci mini iso na standrdowe iso
www.allegro.pl/item256644317_zlacze_vw_ ... f_vat.html

:bigok: wrazie dalszych pyatn prosze pisac pozdravwiam
Ostatnio zmieniony ndz paź 28, 2007 23:21 przez gino_gti, łącznie zmieniany 1 raz.


MK I with ABF +

MK III with R5 2.2 20V T 4x4 (under construction)

Passat b4 with 1Z ++

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości