Jak wyjac radio w golfie mk3?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

ryłkołak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 10:28
Lokalizacja: Zyrardów

Jak wyjac radio w golfie mk3?

Post autor: ryłkołak » czw paź 25, 2007 21:09

radio chyba seryjne Blaupunkt na ksety jeszcze!! :green_fuck: i chciałem wyjac i zamontowac swego soniaczka ale nawet nie drgnie jak ciagne!jest jakis sposób?czy siedzi na zaczepach jakis?



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » czw paź 25, 2007 21:14

ryłkołak, najlepiej jakbys probowal wyjac takimi specjalnymi zaczepami ktore sie dostaje przy kupnie nowego radia,a jak tego nie masz to sporobuj w takie otworki po bokach wsadzic pilniczki do paznokci i moze wyjdzie..a jak nie to sciagnij takie oslonki obok radia (platikowe elementy , jeden z prawej strony, i dwa z lewej) pod nimi sa sruby i odkrec je..mozesz tez odkrecic sruby za wlotami powietrza i wtedy bedzie luzna ta konsola w ktorej siedzi radio i bedzie mozna srubokretami podwazac, wypychac itp..sam walczylem z tym 2dni temu ale udalo sie...ciezko ale poszlo....ciekawe czy u Ciebie tez nowe radio nie bedzie chcialo wejsc, u mnie bylo strasznie malo miejsca z tylu na kostke i musialem ja jakos wpychac pod spod tej wneki a jak sie udalo, to wepchanalem radio i mam nadzieje, ze nie bede musial go wiecej wyjmowac :bajer: :helm:



Awatar użytkownika
Włochaty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1054
Rejestracja: pn sty 22, 2007 13:51
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Włochaty » czw paź 25, 2007 21:33

a tam nie ma przypadkiem dwoch dziurek po kazdej stronie? jezeli tak to wepchnij w kazda jakis precik i wyciagnij radio



ryłkołak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 10:28
Lokalizacja: Zyrardów

Post autor: ryłkołak » czw paź 25, 2007 21:41

no to czeka mie jutro wojna z radiem-no zobaczymy dzieki!!!!!! :pub: :pub: :pub:



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » czw paź 25, 2007 21:42

Włochaty, no wlasnie sa, pisalem o tym i tam dobrze wlozyc te preciki czy druciki ktora dostaje sie razem z nowym radiem, a jak masz samo radio to pokombinuj z pilniczkami :helm:

a jak nie to odkrec sruby i posiluj sie troche



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości