Seperator

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Lekarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr lip 18, 2007 21:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Seperator

Post autor: Lekarz » pn paź 22, 2007 19:57

Witam panów mam pytanko zwiazane z seperatorem kupiłem ostatnio nowe radyjko wszystko lux podłaczyłem miałem równiez w instalacji w samochodzie seperator wpiety w kabel antenowy wiec podpiolem go do radyjka oczywiscie zasilanie 12v tez dostał i motyw był taki ze radio nie odbierło zadnych fal a po wypieci go z przewodu antenowego jakies fale łąpało ale były szumy wiec długo sie nie zastanawiałem kupiłem nowy seperator i w sobote go załozyłe ale nie przynoiosło to zadnego lepszego efektu nadal słąby sygnał radio raz lepiej odbiera a raz gorzejw centrum krakowa czy moze mi ktos cos doradzic słyszałem ze pod stopka anteny jest jakas elektronika i moze ona byc powodem tych szumów jak to ewentualnie sprawdzic i czy trzeba rozbierac podsufitke moze jakas fotorelacja jak to zrobic



wujamarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 09, 2007 19:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: wujamarek » wt paź 23, 2007 23:21

Witam.
1.
Ja zacząłbym od sprawdzenia wtyczki antenowej lubi się tam oderwać gorący przewód ( ten cienki ).
2.
Sprawdziłbym przejście gorącego przewodu na całej jego długości ( dosyć skomplikowane bo trzeba to zrobić przy samej antenie więc rozebranie podsufitki miernik i do przodu )
3.
często pada elektronika w samej antenie zaśniedzieje itp. Po odkręceniu anteny, od spodu mamy 2 śrubki i robimy obejście, pomijamy elektronikę w samej antenie i wtedy nie potrzebujemy separatora.
4.
Wymieniamy cały zestaw antena + kabel 100 % pewności że będzie dobrze
5.
Na początek może sprobować z innym radiem bo może sie okażą ze wina jest w radiu.

Powodzenia w rozwiązywaniu problemu.



Awatar użytkownika
Lekarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr lip 18, 2007 21:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Lekarz » czw paź 25, 2007 20:04

Wielkie dzieki za odp ale wszystko sie wiąze z rozebraniem podsufitki a to chyba nielada wyczyn bo sciagnac to nic ale zeby pozniej załozyc i zeby sie chciała trzymac



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości