Problem z zmieniarką

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Klimat
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pn mar 13, 2006 20:56
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Problem z zmieniarką

Post autor: Klimat » wt paź 16, 2007 00:01

Witam
Szukałem po forum, ale nie znalazłem odpowiedzi.
Co odpalenie samochodu, czy jakiekolwiek wyłączenie radia powoduje, że zmieniarka na nowo sprawdza płyty. Czy tak ma być?? Jeśli nie to co zrobić?? Moje radio to MFD wersja G i oryginalna zmieniarka.



Awatar użytkownika
makeć
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob sie 04, 2007 12:10
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: makeć » wt paź 16, 2007 10:09

Mam podobny zestaw, MFD "D"+zmieniacz 6cd i mam to samo ,próbowałem już paru czynności wspomagających pracę zmieniarki a i tak lipa, dalej to samo, nie przejmuję sie tym choć jest to zastanawiające bo czasami po przekręceniu zapłony wskakuje ostatni kawałek ,który leciał przed wyłączeniem i dlatego też sam zacząłem drążyć ten temat.Nie powiem Ci ,że tak ma być.
Jeśli ktoś będzie miał jakiś pomysł to podłączam sie do pytanka kolegi.


Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.3.1 (PL) i 23.3.1 (EN).

daro1980
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: sob kwie 14, 2007 09:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: daro1980 » wt paź 16, 2007 14:34

no niestety pewnie cie zmartwie ale niepowinno tak byc ...

sam posiadam MFD + zmienairka 6cd i po odpaleniu leci ostatni utworek przed zgaszeniem od miejsca na ktorym zgasilem innymi slowy zmieniara sprawdza magazynek tylko i wylacznei po wyjeciu i wlozeniu go spowrotem

to tyle co do tego jak powinno byc ale co moze byc przyczyna twojej niepoprawnej pracy niemam pojecia posprawdzaj wtyczki moze ktoras niedokladnie podpieta ....


VW Golf 4 GTI TDI EXLU

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości