Gdzie zasilanie w mk4

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

Gdzie zasilanie w mk4

Post autor: tommm86 » ndz paź 14, 2007 10:42

Witam, mam w swoim mk4 radio jvc sh-909 i mam maly problem, tzn po zgaszeniu radio gra az do czasu kiedy wyjme kluszyk ze stacyjki wtedy radio wylacza sie, nie przeszkadzalo by mi to az tak, gdyby nie fakt, ze radio po odlaczeniu mu zasilania po jakims czasi sie kasuje, i po ponownym wlaczeniu musze na nowo je ustawiac, a to juz mi przeszkadza. Bardzo prosze o pomoc, czy w kostce iso w mk4 jest gdzies staly plus od podtrzymania radia, i wystarczy go podlaczyc w miejsce + w moim radiu, czy musze w tej sytuacji prowadzic nowy kabel z + i podlaczyc, nie wiem tez skad moglbym najlatwiej poprowadzic +? bardzo prosze o pomoc pozdrawiam.



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » ndz paź 14, 2007 10:49

wszystko masz w kostce ISO, weź miernik i wszystko będziesz wiedział.



Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

Post autor: tommm86 » ndz paź 14, 2007 10:55

No niestety nie mam miernika, i mozliwosci sprawdzenia tego, ale jestes pewien ze taki + ktory nawet po wyjeciu kluczyka nie zanika jest gdzies w kostce ISO?



Awatar użytkownika
Alienvw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: wt lut 13, 2007 18:08
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Alienvw » ndz paź 14, 2007 11:31

tommm86 pisze:No niestety nie mam miernika, i mozliwosci sprawdzenia tego, ale jestes pewien ze taki + ktory nawet po wyjeciu kluczyka nie zanika jest gdzies w kostce ISO?
Jest na bank !!! Nie potrzeba do tego miernik wez zwykla zaroweczke podlocz na mase i wpinaj w kostki pokolei a napewno znajdziesz bo zaswieci !!! Tylko nie sprawdzaj zepsuta zarowka !!! :P Powodzenia :)



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » ndz paź 14, 2007 11:39

Z tego co pamiętam, to trzeba zamienieć miejscami zółty i czerwony kabelek w kostce ISO i problem będzie rozwiązany.
Ostatnio zmieniony ndz paź 14, 2007 11:42 przez Kubus20, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości