Prosze o porade wzmacniacz sygnału

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Lekarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr lip 18, 2007 21:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Prosze o porade wzmacniacz sygnału

Post autor: Lekarz » wt paź 09, 2007 20:59

Dzis zakupilem do Mk4 Alpine9883R i mam pytanko w instalacji w samochodzie jest cos takiego jak chyba wzmacniacz do sygnału anteny z jednej strony podłanczamy kabel antenowy z radia z drugiej antene z dachu i jest równiez przy tym wzmacniaczu biało czarny kabelek czy podlanczamy go do kabelka od sterowania elek.anteną bo jak tak podłanczam to radio strasznie szumi i nie szuka zadnych fal a jak wepene antene bezposrednio z dachu w radio jest wszystko ok czy robie jakis błąd na zdrowy rozsadek z wzmacniaczem powinno byc lepiej w czym tkwi problem.
Jeszcze jedno pytanie w orginalnej kostce iso jest (kostka zasilajaca)
bezposrednie zasilanie z akumlatora
zasilanie przez właczenie zapłonu
masa
kabelek od wzmacniacza sygnału anteny
zasilanie do podswietlenia radia przy wlaczeniu swiateł pozycyjnych i mam jeszcze jeden który mam wypiety z kostki ale jest w całej wiazce kabli (co to)
Ostatnio zmieniony wt paź 09, 2007 21:00 przez Lekarz, łącznie zmieniany 1 raz.



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » śr paź 10, 2007 09:17

Napisz jaki kolor jest tego wolnego kabelka,
Co do anteny samochodowej to potrzebujesz to:
http://www.allegro.pl/item251260658_vw_ ... enowy.html



Awatar użytkownika
Lekarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr lip 18, 2007 21:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Lekarz » śr paź 10, 2007 21:05

Co do anteny samochodowej to potrzebujesz to:
http://www.allegro.pl/item251260658_vw_ ... enowy.html[/quote]
Panie kolego własnie jest problem ze mam cos takiego i jak to podłacze to sa straszne szumy i zadne radio nie odbiera a jak wepne antene bezposredni to jest wszystko ok a co do kabelka to kolor podam jutro



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » czw paź 11, 2007 07:27

Skoro radio działa bez tego "czegoś" to w czym problem? wywal to i ciesz się dobrym odbiorem..
Co do tego wolnego kabelka to prawdopodobnie jest to wyciszanie przy telefonowaniu, do podłączenia z zestawem głośnomówiącym.



Awatar użytkownika
Lekarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr lip 18, 2007 21:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Lekarz » czw paź 11, 2007 20:33

Co do tego wolnego kabelka to prawdopodobnie jest to wyciszanie przy telefonowaniu, do podłączenia z zestawem głośnomówiącym.[/quote]

Kolor tego kabelka to popielato biały nie rozumiem troszke pojecia wyciszenie przy tel to znaczy ten kabelek jest podłączony z czym w samochodzie jezeli nie mam zadne urzadzenia zwiazanego z telefonem (gdzie jest poczatek tego kabelka lub koniec jak kto woli jeden wychodzi z wiazka kabli przy radi a drugi koniec gdzie)
Ostatnio zmieniony czw paź 11, 2007 20:35 przez Lekarz, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
arti.sa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:01
Lokalizacja: wschód
Kontakt:

Post autor: arti.sa » czw paź 11, 2007 21:28

Lekarz, napewno dobry kabelek podpiołeś (sterowanie anteną)? to moze inaczej podlącz ten z separatora do kabelka od stacyji lub do stalego 12V i obseruwj...

ps. jezeli to nie pomoze to albo masz inna antenę lub zwalony seprator...
Ostatnio zmieniony czw paź 11, 2007 21:29 przez arti.sa, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości