Co myslicie o tym radiu

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
dj_bovorta
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: czw paź 04, 2007 15:51
Lokalizacja: Wola Mędrzechowska
Kontakt:

Co myslicie o tym radiu

Post autor: dj_bovorta » śr paź 10, 2007 10:04




Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » śr paź 10, 2007 15:21

Starsze niskie modele Clariona miały kłopoty z płytkami ,a i cena nie jest atrakcyjna .Dlaczego akurat ten model?



Awatar użytkownika
dj_bovorta
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: czw paź 04, 2007 15:51
Lokalizacja: Wola Mędrzechowska
Kontakt:

Post autor: dj_bovorta » śr paź 10, 2007 15:35

tzn jakie problemy z plytami ?? czemu ten bo trafil mi sie za 150zl wiec pomyslame moze zmienie moje sony bo nie lubie ososbiscie radia sony nie wiem jak nisko on jest w " chierarchi " cd clariona ale napewno lepiej gra niz moja stara sonowka lepszy dzwiek myslisz ze bede mialz nim problemy ?



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » śr paź 10, 2007 16:40

Te Clariony miały "fochy" i nie czytały czasem płyt (Error na ekranie) . Nie mówię ,że takie rzeczy były notoryczne ale taki "przeboje" z niektórymi płytkami potrafiły zdenerwować (sławne Nakamichi tez należą do "wybrednych" grajków ). Nagraj płytę CDRW dość szybko (24x) i "poskakaj"po utworach ,jeśli bedą kłopoty i będzie za długo "myślał" (szczególnie po przeskakiwaniu do tyłu) ,to go odpuść sobie. Możesz nagrać kilka różnych płytek (różni producenci) i zobaczysz jak sobie radzi z nimi . Używane radia ,tym bardziej takie stare ,to jednak loteria ,bo w takim radiu jest bez liku ruchomych elementów ...........a lata lecą i jeśli "padnie" jedno małe plastikowe kółko ......to CD umiera (wersja pesymistyczna) i masz tylko Tuner .

Za 299zł masz nówkę Kenwooda 410 z 2 letnią gwarancja PL ........wybór należy do ciebie .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości