Pomoc z Audio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Maximus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pt sie 31, 2007 20:47
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

Pomoc z Audio

Post autor: Maximus » ndz wrz 02, 2007 23:20

Witam wszystkich :)
Niedawno odziedziczylem golfa 3 po dziadku, robie obecnie prawko ( jestem w trakcie jazd) a na razie wozi mnie moja dziewczyna ktora zdala ponad miesiac temu. Golf jest w dysyc srednim stanie, a raczej mozna powiedziec ze nadaje sie do korekt :) Z wiekszoscia dam sobie rade tylko te nieszczesne audio.

Chcialbym zamontwoac dwa woofery w drzwiach i 2 tweetery. Dodatkowo wyciszyc drzwi i zamontowac glosniki w MDF.

W samochodzie trzeba poprzeciagac tez troche kabli pod deska rozdzielcza bo dziala tylko glosnik w lewych drzwiach. Reszta kabli jest poprzecinana lub zepsuta.

Chcialbym sie zapytac czy jest ktos kto pomoglby mi pomoc w tymc za niewielkie pieniadze? Jestem ze Śląska z Zabrza. Prosilbym o odpowiedzi zainteresowanych

Pozdrawiam
Tomasz



Awatar użytkownika
Bruno77
vag-podkarpacie.pl
vag-podkarpacie.pl
Posty: 1679
Rejestracja: pt lis 10, 2006 13:27
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Bruno77 » pn wrz 03, 2007 07:04

ja bym pomógł za free niestety mieszkamy daleko od siebie


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=338716&p=4409474#p4409474

Awatar użytkownika
JedrzeJ
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: śr sie 30, 2006 01:09
Lokalizacja: Katowice-Centrum
Kontakt:

Post autor: JedrzeJ » pn wrz 03, 2007 11:14

Oni Ci to zrobią niedrogo:

http://www.skalik.com.pl/


[img]http://img246.imageshack.us/img246/6587/4960579dbf2f9931ah4.jpg[/img]
http://www.vwslask.pl/

Maximus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pt sie 31, 2007 20:47
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

Post autor: Maximus » pn wrz 03, 2007 19:30

WIelkie dzieki JedrzeJ za ten link.

Napisalem do nich i w odpowiedzi zawieralo sie: koszt wytlumienia pary drzwi - 200zl i montaz wszystkich glosnikow i okablowania 70-80 zl.

Rozsądna cena waszym zdaniem?
Ostatnio zmieniony pn wrz 03, 2007 19:30 przez Maximus, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » pn wrz 03, 2007 19:43

Myślę, że rozsądna. Ciekawe tylko jak te wytłumienie będzie wyglądało i jakich materiałów użyją. Jak się robi samemu to wiadomo co się wkłada. Ale może będzie ok. skoro kolega JedrzeJ, podał namiary

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pn wrz 03, 2007 20:11

Znam 3 osoby ,które tam pracowały i nie polecam tej firmy . Wszystko na odwal robią ,a alarmy to już seriami klepią i każde autko ma w tych samych miejscach centralki itd.> robota seryjna .Plac mają stale pełny ,a wiadomo dla nich liczy się ilość ,a nie jakość .Nikt nie będzie się babrał z twoim autkiem 5 godzin ,tylko poprzyklejają z wierzchu ,tak ,że jak ściągniesz tapicerkę ,to mata będzie ,a środek tylko "postraszą" tą matą . Mogę ci pomóc w robocie ,bo mieszkam niedaleko .........tylko z czasem krucho ale coś się wykombinuje .Jeśli cię interesuje moja pomoc ,to napisz PW.



Awatar użytkownika
JedrzeJ
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: śr sie 30, 2006 01:09
Lokalizacja: Katowice-Centrum
Kontakt:

Post autor: JedrzeJ » pn wrz 03, 2007 23:47

powalla pisze:Znam 3 osoby ,które tam pracowały i nie polecam tej firmy . Wszystko na odwal robią ,a alarmy to już seriami klepią i każde autko ma w tych samych miejscach centralki itd.> robota seryjna .Plac mają stale pełny ,a wiadomo dla nich liczy się ilość ,a nie jakość .Nikt nie będzie się babrał z twoim autkiem 5 godzin ,tylko poprzyklejają z wierzchu ,tak ,że jak ściągniesz tapicerkę ,to mata będzie ,a środek tylko "postraszą" tą matą . Mogę ci pomóc w robocie ,bo mieszkam niedaleko .........tylko z czasem krucho ale coś się wykombinuje .Jeśli cię interesuje moja pomoc ,to napisz PW.
aha to spoko...

Ceny audio też nie mają jakies super :/
ale po tych wszystkich pokazach i turniejach i służbowych autach myślałem, że o czymś to świadczy..

ale z usługi powalla sam bym skorzystał : D


[img]http://img246.imageshack.us/img246/6587/4960579dbf2f9931ah4.jpg[/img]
http://www.vwslask.pl/

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » wt wrz 04, 2007 09:08

Niewprawiony klient ,który zawita do ich sklepu wychodzi ,sory wyjeżdża z radiem Pioneer i głośnikami JBLa ,no chyba ,że za drogie,to wtedy montują Titany lub o zgrozo Pioneery. Sub ,to na 99% zawsze JBL. Z autek ,które mają na stanie ,to tylko Toyota Landcruiser(szefa) nadaje się do odsłuchu ,bo 3 szt SC mają 10 w kokpicie ,a tylko w sobotę i niedzielę montują do nich suby JBLa i ......robią zamieszanie na Giełdzie Gliwickiej .Innych aut nie mają ,no nielicząc czarnej A6 (żony szefa) i CRXa jednedo pracownika .Pracował ,tam kiedyś "fridek" (dział CA z forum.info.pl) i był on jedyną kompetentną osobą z dziedziny CA w tym zakładzie (jeździł na zawody CA ). Jeśli miałbym polecić zakład CA montujący sprzęt ,to w Tychach jest PRO AUDIO ,a w Gliwicach oczywiście Audiomaniak (Józef Wężowski >smerf) ,tylko nie wiem ,czy oni montują sprzęt (trzeba zadzwonić).



Awatar użytkownika
harrygo1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 719
Rejestracja: sob mar 04, 2006 01:45
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: harrygo1 » wt wrz 04, 2007 15:12

tomeek7 pisze:Napisalem do nich i w odpowiedzi zawieralo sie: koszt wytlumienia pary drzwi - 200zl i montaz wszystkich glosnikow i okablowania 70-80 zl.
Śmiech na sali za 200zł :goof: tyle to materiały kosztuja chyba ze ta profesionalna firma
podkleja troszkę maty pod głośnikiem i "to" nazywaja wygłuszeniem :bajer:
JedrzeJ pisze:ale z usługi powalla sam bym skorzystał : D
Powalla obeznany w temacie CA :pub: też go polecam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości