wymiana radia starego na... stare ;)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
niceboy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob cze 25, 2005 18:51
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

wymiana radia starego na... stare ;)

Post autor: niceboy » pn wrz 03, 2007 08:01

Ktos z rodziny oderuje mi radia z auta ktore sprzedaje, model: Panasonic CQ 1001. Sek w tym ze mam u siebie teraz 3 lata stareszego Panasonica CQ FX66.
Porownywalem parametry techniczne: identyczne poza tym ze w obecnym mam odtwarzacz kaset a nowsze ma odtwarzacz CD (bez mp3).
Poza tym nowszy model ma waski display co mnie razi, brak zmiany jasnosci wyswietlania a stary duzy ladny display no i owa regulacje jasnosci oraz High Definition Bass System. Glosniki pozostana bez zmian - warto wymieniac radio skoro i tak w 90% czasu jazdy slucham radia? Co radzicie?



Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » pn wrz 03, 2007 08:29

niceboy pisze:warto wymieniac radio skoro i tak w 90% czasu jazdy slucham radia? Co radzicie?
Wybór należy do Ciebie ;-) Jak masz ochotę na zmianę i chęć pogrzebania się przy audio to zmień. Jak nie, to nowe/stare radyjko połóż na półkę i jak zaczniesz potrzebować CD, wtedy zmienisz



Awatar użytkownika
niceboy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob cze 25, 2005 18:51
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Post autor: niceboy » pn wrz 03, 2007 08:33

jestem nieco zdegustowany bo myslalem ze... przez 3 lata Panasonic ulepszyl parametry radyjek... no coz, chyba faktycznie odloze na polke, thx :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości