fachowców i nie tylko proszę o poradę

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Lisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:15
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

fachowców i nie tylko proszę o poradę

Post autor: Lisu » czw cze 02, 2005 00:04

po bardzo okazyjnej cenie mam do kupienia wzmacniacz Magnat Classik 360.Może ktoś z was wie jaką moc RMS posiada ten wzmacniacz.mam też prośbę o doradzenie z jakim subwooferem ten Magnat zagra!
moc na obudowie to 4 X 90 wat



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » czw cze 02, 2005 14:33

Ten wzmacniacz dysponuje moca rms właśnie 90 watt na kanał z tym że jest troche to naciagnięte ma jakieś po 70 nie więcej. Pracuje z subami słabymi takimi do 200 w rms to i tak na niego świat. Jego minusem jest to że po dłuższym słuchaniu mocno się nagrzewa i dobrze by było zamontować przy nim jakiś wentylatorek. Nie koniecznie wydajny.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Lisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:15
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Post autor: Lisu » czw cze 02, 2005 19:45

TUTENHAMON pisze:Ten wzmacniacz dysponuje moca rms właśnie 90 watt na kanał z tym że jest troche to naciagnięte ma jakieś po 70 nie więcej. Pracuje z subami słabymi takimi do 200 w rms to i tak na niego świat. Jego minusem jest to że po dłuższym słuchaniu mocno się nagrzewa i dobrze by było zamontować przy nim jakiś wentylatorek. Nie koniecznie wydajny.
MYŚLISZ, ŻE POCIĄGNIE KTÓREGOŚ Z TYCH MAGNATÓW:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53370424
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52558987
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52465664
A MOŻE JAKIŚ BOSCHMANN ALBO JAKIŚ INNY WYNALAZEK???
JESZCZE JEDNO PYTANIE - W PRZYSZŁOŚCI CHCĘ PRZEROBIĆ PRZÓD NA 16 HERTZA CZY TAKIE ZESTAWIENIE NIE ZMĘCZY NADTO TEGO WZMACNIACZA?
AHA JAK ZAMOCOWAĆ SKRZYNKĘ Z SUBEM W BAGAŻNIKU ZAMIENIĆ GUMĘ NA PŁYTĘ I DO NIEJ ZAMONTOWAĆ, CZY PRZYKRĘCIĆ DO OPARCIA KANAPY, BO ROZUMIEM ŻE MOCOWANIE MUSI MYĆ STABILNE?



biznesshop

Post autor: biznesshop » pt cze 03, 2005 09:25

Słyszałem ostatnio tego trzeciego Magnata! Powiem ze to nie hi-end ale pojawia się uśmiecha na twarzy ludzi :D



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt cze 03, 2005 16:32

Wybierz trzeci drugi głosnik najlepiej zgra się z z tym wzmacniacze jak dopniesz hertze na przód to go nie zmęczy ale zadbaj na wszelki wypadek o wentylatorek taki od kompa. Kwestia montarzu suba w bagazniku to już wedle uznania myślę że najlepsze i najprostrze rozwiązanie to skrzyneczka przymocowana do oparcia głosnik skierowany w tylna klapę.


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości