RADIO BETA MKIV

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
komar_2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn gru 25, 2006 13:30
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Golf VII R Variant
Kontakt:

RADIO BETA MKIV

Post autor: komar_2 » pn lip 30, 2007 11:15

Witam wszystkich.
Pisze bo może ktoś mi podpowie jakie wyjście wybrać z całej sytuacji.
Niedawni kupiłem Golfika IV jest w nim seryjne radio "beta 2x20" i są zamontowane gwizdki przy lusterkach oraz głośniki w przednich i tylnich drzwiach, radio na takim zestawie gra bez problemów po dodaniu na półkę głośników JBL pojawił się maluteńki problem mianowicie po przekroczeniu pewnej skali głośności radio się całkowicie wycisza, dorzuciłem niedużą skrzynie i odłączyłem głośniki z tylnich drzwi lecz problem pojawia się cały czas :( Rozmawiałem z paroma osobami i niektóre twierdza, ze jest to wina zbyt wielkiego obciążenia jak na to radio i proponują wymienić je na wersje "gamma 4x20" pytanie jest czy to faktycznie rozwiąże mój problem, słyszałem też o możliwości podłączenia pod radio "beta" wzmacniacza montowanego oryginalnie w Audi A3 i A4 a może wymiana wzmacniacza z 2 kanałowego na 4 i podłączenie mostkiem skrzyni a z dwóch wolnych kanałów podłączyć głośniki z półki?
Proszę bardzo o szybka pomoc bo w "Galerii Tonów" powiedzieli mi, że najlepiej kłaść cała nowa instalacje.
Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za odpowiedzi.



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » pn lip 30, 2007 20:03

Beta nie pociągnie takiego zestawu jak Ty masz. To jest radio przystosowane do grania tylko na dwóch kanałach. Wg mnie powinieneś wymienić radio i dorzucić wzmacniacz jeżlei chcesz słuchać "porządnie" muzyki.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

manieczek111
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 13:56
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: manieczek111 » wt lip 31, 2007 12:18

komar_2 pisze:Proszę bardzo o szybka pomoc bo w "Galerii Tonów" powiedzieli mi, że najlepiej kłaść cała nowa instalacje.
W sumie maja racje.Widze ze sporo tych glosniczkow napakowales do samochodu. Na fabrycznym radiu i instalacji ciezko bedzie o dobry efekt.



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » wt lip 31, 2007 16:11

Wiadomo, że w Galerii też zaśpiewają Ci ładną sumkę za zrobienie audio. Więc lepiej zrób to sam. Jeśli się na tym nie znasz - poczytaj forum :) Znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

manieczek111
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 13:56
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: manieczek111 » wt lip 31, 2007 16:53

k0nr4d pisze:Wiadomo, że w Galerii też zaśpiewają Ci ładną sumkę za zrobienie audio. Więc lepiej zrób to sam. Jeśli się na tym nie znasz - poczytaj forum :) Znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.
dokladnie ...

komar_2 poczytaj sobie : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... 763d72963f

i do dziela.
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 16:54 przez manieczek111, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości