Tweetery gdzie i jak zamontować?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
shift
Forum Master
Forum Master
Posty: 1494
Rejestracja: sob lip 07, 2007 23:10
Lokalizacja: pomorze środkowe

Post autor: shift » sob lip 28, 2007 15:41

Zakupilem wlasnie do mojego MK3 glosniki w drzwi i tweetery. Do drzwi nie mam pociagnietych kabli (fabrycznie byly tylko 10cm w podszybiu). I tu moje pytanie, czy jesli pociagne kable z fabrycznej kostki w podszybiu do drzwi, a w ta kostke wepne tweeter to bedzie to dobrze gralo? Tweeter mam philipsa z takim wlasnie zlaczem i jakas wbudowana mini zwrotnica. Bedzie to gralo na jednym kanale?
I jeszcze chcialbym wiedziec jak montujecie tweetery pod kratkami w podszybiu, miejsce jest na 10cm glosnik. Bylbym wdzieczny za opis lub/i foto :)



lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » wt gru 04, 2007 17:58

a co myślicie zeby tweetery wrzucic na podszybie ?? i ustawić je za maskownicami tak w naszym kierunku nie tak zeby na szybe gralo .. ?? jest sens czy bedzie kiepso słuchac??



Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » wt gru 04, 2007 18:39

lambert86 pisze:a co myślicie zeby tweetery wrzucic na podszybie ?? i ustawić je za maskownicami tak w naszym kierunku nie tak zeby na szybe gralo .. ?? jest sens czy bedzie kiepso słuchac??
Pić herbatkę można różnie :grin: Tweet można ustawić w/g upodobań lecz najtrafniej tak aby lewy z prawym strumieniem dzwięku krzyżował się około 10-20 cm niżej niż lusterko i aby z lewego tweeta dzwięk szedł na prawą szybe i po odbiciu od niej do prawego ucha pasażera, ja tak mam :satan: Albo z lewego tweeta na prawy zagłówek ,czyli już wiesz jakie pole manewru jest ,ale może być też inne :rotfl: .
Ostatnio zmieniony wt gru 04, 2007 18:41 przez Cookiemonster, łącznie zmieniany 2 razy.


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » wt gru 04, 2007 21:46

Dokładnie jak kolega wyżej napisał ,podłącz tweetery ,weż plastelinę i .....do roboty .Tylko próby na "własnym organiźmie" są obiektywne .

PS: Ostatnio słuchałem tweetery Alpine F1 skierowane prosto w "pysk" i szerokość sceny ,głębia .............ach szkoda pisać ......brać się za Lotto .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości